Header 08

!Administracja

Collegium Civitas
00-901 Warszawa, plac Defilad 1, XII piętro
BPH S.A.
numer rachunku: 48 1060 0076 0000 3210 0018 9248
e-mail:
info@collegium.edu.pl

Recepcja
tel. 22 656 71 87/88  

 

Agnieszka Zaręba – Rzecznik Prasowy
agnieszka.zareba@collegium.edu.pl
501 541 798
22 656 71 80





Dojazd:  kliknij w mapkę, aby zobaczyć mapę dojazdu do Collegium Civitas!
Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej, w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).
 
mapa_CC.jpg


 

 



DZIAŁ REKRUTACJI
pon. 9:00-18:00; wt. 9:00-18:00; śr. 9:00-18:00; czw. 9:00-17:00; pt. 9:00-17:00
sobota pracująca: 10:00-14.00 w dniach: 04.10; 11.10; 18.10; 25.10

Informujemy, że Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dniach 24-28 grudnia oraz 1, 3, 4, 6 stycznia.
W dniach 29 – 31 grudnia oraz 2, 5 stycznia Dział Rekrutacji będzie czynny w godzinach 8.00-16.00.

 

tel. (022) 656 71 89
rekrutacja@civitas.edu.pl

 
Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
olga.kocot@civitas.edu.pl 

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
magdalena.fruba@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Tarmu Kross
tarmu.kross@civitas.edu.pl

 


DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
tel. (022) 656 71 80

promocja@collegium.edu.pl

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
malgorzata.sobanska@collegium.edu.pl

Rzecznik Prasowy
Agnieszka Zaręba
agnieszka.zareba@collegium.edu.pl

Specjalista ds. promocji i informacji
Marta Lewandowska
marta.lewandowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i współpracy międzynarodowej
Olha Vyshnevska
olha.vyshnevska@civitas.edu.pl
tel. (022) 656 71 60



KWESTOR
Magdalena Wypych
tel. (022) 656 71 90
magdalena.wypych@collegium.edu.pl


 
REKTORAT
Asystentka Rektoratu
Aleksandra Paliwoda- Kozłowska
tel. (022) 656 77 62; fax. (022) 656 71 75
rektorat@collegium.edu.pl




DYREKTOR DS. ORGANIZACYJNYCH
Marta Łagowska
tel. (022) 656 71 78
marta.lagowska@collegium.edu.pl



 
BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW
tel. 22 656 71 36
projekty@collegium.edu.pl

dr Xymena Bukowska

Edyta Kostrzewa

Marta Goroszkiewicz
marta.goroszkiewicz@collegium.edu.pl

Anna Sieradzka
anna.sieradzka@collegium.edu.pl

Piotr Łochowski
piotr.lochowski@collegium.edu.pl

Łukasz Krajnow lukasz.krajnow@civitas.edu.pl

Ewa Broma-Bąk
ewa.broma-bak@civitas.edu.pl

 



DZIAŁ DYDAKTYKI I SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich 
Anna Kicińska
tel. (022) 656 71 79
anna.kicinska@collegium.edu.pl


DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH - pokój 1252

tel. (022) 656 71 84,  tel./fax. (022) 656 71 85

poniedziałek-środa: 12:00-16:00
wtorek, czwartek: 12:00-17:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 09:00-14:00 (podczas zjazdów)

W piątek Dział jest NIECZYNNY

Specjalista ds. studenckich
Marta Michałek
marta.michalek@collegium.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Paweł Zreda
pawel.zreda@collegium.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Marta Kołakowska

 

DZIAŁ DYDAKTYKI - pokój 1251

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 10:00-16:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)

W piątki i niedziele Dział jest nieczynny.

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Maja Porowska
tel. (022) 656 71 77
maja.porowska@collegium.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS 
Małgorzata Sypniewska
tel. (022) 656 71 79
malgorzata.sypniewska@collegium.edu.pl


BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH - pokój 1250

tel. (022) 656 71 86, tel./fax. (022) 656 71 85
poniedziałek - czwartek: 12:00-16:00

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
beata.rembecka@collegium.edu.pl lub studiesinenglish@collegium.edu.pl
 
Specjalista ds. dydaktyki anglojęzycznej

Karolina Madyjewska



DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW - pokój 1250

poniedziałek - czwartek: 12:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. (022) 656 71 81
mariola.skorupa@collegium.edu.pl



DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW - pokój 1211

Godziny dyżurów - informacje szczegółowe

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka

Specjalista ds. kształcenia ustawicznego

Joanna Golenia
tel. (022) 656 71 98
joanna.golenia@collegium.edu.pl

 

 

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH - pokój 1211
poniedziałek - czwartek: 11.00 – 1630
piątek - nieczynne
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych: 9:00-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. (022) 656 71 91
anna.wyrzykowska@collegium.edu.pl

Specjalista ds. procedury dyplomowej

Anna Gontarewicz
tel. (022) 656 71 91
anna.gontarewicz@collegium.edu.pl



CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS - pokój 1109
poniedziałek-czwartek 8:30-16:30
piątek – dzień pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 9:00-15:00 (informacje na stronie http://ck.civitas.edu.pl/bk/)

Koordynator Centrum Karier Collegium Civitas 
Agnieszka Pikuła
tel. (022) 656 71 82
agnieszka.pikula@collegium.edu.pl 

Specjalista Centrum Karier
Izabela Modzelewska
tel. (022) 656 71 82
izabela.modzelewska@collegium.edu.pl


 
BIURO WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ - pokój 1250
 
Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i programów anglojęzycznych

Katarzyna Błaszczyk
tel. (022) 656 71 95
katarzyna.blaszczyk@collegium.edu.pl lub international@collegium.edu.pl

 

 
DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych
Anna Sudolska-Bytof
anna.sudolska@civitas.edu.pl

Specjalista w Dziale Badań Naukowych
Agata Olbrycht
tel. (022) 656 71 97
agata.olbrycht@civitas.edu.pl

Specjalista w Dziale Badań Naukowych
Justyna Blusiewicz
tel. (022) 656 71 97
justyna.blusiewicz@collegium.edu.pl


KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY
Adam Grejcz
tel. (022) 656 71 83
adam.grejcz@collegium.edu.pl

  

KIEROWNIK DZIAŁU IT
Łukasz Golenia
tel. (022) 656 71 83
lukasz.golenia@collegium.edu.pl



WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS PRESS
Marek Gawron
tel. (022) 656 71 96
marek.gawron@collegium.edu.pl



DYREKTOR BIBLIOTEKI
Marcin Gajek
marcin.gajek@collegium.edu.pl 

Nowe zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji, zbieranie anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej  "Polityce Cookies".

2007-2013 © Copyright by Collegium Civitas