Header 08

!Administracja

Collegium Civitas
00-901 Warszawa, plac Defilad 1, XII piętro
BPH S.A.
numer rachunku: 48 1060 0076 0000 3210 0018 9248
e-mail:
info@collegium.edu.pl

Recepcja
tel. 22 656 71 87/88  

 

Agnieszka Zaręba – Rzecznik Prasowy
agnieszka.zareba@collegium.edu.pl
501 541 798
22 656 71 80





Dojazd:  kliknij w mapkę, aby zobaczyć mapę dojazdu do Collegium Civitas!
Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej, w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).
 
mapa_CC.jpg


 

 



DZIAŁ REKRUTACJI

pon. 9:00-18:00; wt. 9:00-18:00; śr. 9:00-18:00; czw. 9:00-17:00; pt. 9:00-17:00
sobota pracująca: 10:00-14.00 w dniach: 05.07; 12.07; 19.07; 26.07; 02.08; 09.08; 23.08; 30.08; 06.09; 13.09; 20.09; 27.09; 04.10; 11.10; 18.10; 25.10


tel. (022) 656 71 89
rekrutacja@collegium.edu.pl

 
Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
olga.kocot@collegium.edu.pl 

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
magdalena.fruba@collegium.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Tarmu Kross
admissions@collegium.edu.pl


DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
tel. (022) 656 71 80

promocja@collegium.edu.pl


Koordynator Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
malgorzata.sobanska@collegium.edu.pl


Rzecznik Prasowy
Agnieszka Zaręba
agnieszka.zareba@collegium.edu.pl


Specjalista ds. promocji i informacji

Iwona Grab
iwona.grab@collegium.edu.pl


Specjalista ds. promocji i współpracy międzynarodowej
Olha Vyshnevska
olha.vyshnevska@civitas.edu.pl
tel. (022) 656 71 60



KWESTOR
Magdalena Wypych
tel. (022) 656 71 90
magdalena.wypych@collegium.edu.pl


 
REKTORAT
Karolina Poborska
tel. (022) 656 77 62; fax. (022) 656 71 75
rektorat@collegium.edu.pl



DYREKTOR DS. ORGANIZACYJNYCH
Marta Łagowska
tel. (022) 656 71 78
marta.lagowska@collegium.edu.pl


 
BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW
tel. 22 656 71 36
projekty@collegium.edu.pl

dr Xymena Bukowska

Edyta Kostrzewa

Monika Nowicka

Marta Goroszkiewicz
marta.goroszkiewicz@collegium.edu.pl

Anna Sieradzka
anna.sieradzka@collegium.edu.pl

Piotr Łochowski
piotr.lochowski@collegium.edu.pl




DZIAŁ DYDAKTYKI I SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich 
Anna Kicińska
tel. (022) 656 71 79
anna.kicinska@collegium.edu.pl


DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH - pokój 1252

tel. (022) 656 71 84,  tel./fax. (022) 656 71 85

poniedziałek-środa: 12:00-16:00
wtorek, czwartek: 11:00-17:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 09:00-14:00 (podczas zjazdów)

Godziny pracy Działu w lipcu-wrześniu:
poniedziałek-czwartek: 9:00-16:00
W piątek Dział jest NIECZYNNY

Specjalista ds. studenckich
Marta Michałek
marta.michalek@collegium.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Paweł Zreda
pawel.zreda@collegium.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Marta Kołakowska

 

DZIAŁ DYDAKTYKI - pokój 1251

poniedziałek, środa: 10:00-16:00
wtorek, czwartek: 11:00-17:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)

Godziny pracy Działu w lipcu-wrześniu:
poniedziałek-czwartek: 9:00-16:00
W piątek Dział jest NIECZYNNY

Starszy specjalista ds. dydaktycznych 

Maja Porowska
tel. (022) 656 71 77
maja.porowska@collegium.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS 
Małgorzata Sypniewska
tel. (022) 656 71 79
malgorzata.sypniewska@collegium.edu.pl


BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH - pokój 1223

tel. (022) 656 71 86, tel./fax. (022) 656 71 85
poniedziałek - czwartek: 12:00-16:00

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
beata.rembecka@collegium.edu.pl

Specjalista ds. dydaktyki anglojęzycznej

Karolina Madyjewska



DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW
poniedziałek - czwartek: 11:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. (022) 656 71 81
mariola.skorupa@collegium.edu.pl



DZIEKANAT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW - pokój 1211

Godziny dyżurów - informacje szczegółowe

Kierownik Dziekanatu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka

Specjalista ds. kształcenia ustawicznego

Joanna Golenia
tel. (022) 656 71 98
joanna.golenia@collegium.edu.pl


DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH - pokój 1211
poniedziałek - czwartek: 11.00 – 16.00
piątek - nieczynne
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych: 9:00-15:00

Godziny przyjęć w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień):
poniedziałek - czwartek   11:00-16:00
piątek  - nieczynne

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. (022) 656 71 91
anna.wyrzykowska@collegium.edu.pl

Specjalista ds. procedury dyplomowej

Anna Gontarewicz
tel. (022) 656 71 91
anna.gontarewicz@collegium.edu.pl



CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS - pokój 1109
poniedziałek-czwartek 8:30-16:30
piątek – dzień pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 9:00-15:00 (informacje na stronie http://ck.civitas.edu.pl/bk/)

Koordynator Centrum Karier Collegium Civitas 
Agnieszka Walerysiak
tel. (022) 656 71 82
agnieszka.walerysiak@collegium.edu.pl 

Specjalista Centrum Karier
Izabela Modzelewska
tel. (022) 656 71 82
izabela.modzelewska@collegium.edu.pl


 
BIURO WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i programów anglojęzycznych

Katarzyna Błaszczyk
tel. (022) 656 71 95
katarzyna.blaszczyk@collegium.edu.pl lub international@collegium.edu.pl

 

 
DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH
Specjalista w Dziale Badań Naukowych

Justyna Blusiewicz
tel. (022) 656 71 97
justyna.blusiewicz@collegium.edu.pl

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych

Anna Sudolska-Bytof
anna.sudolska@civitas.edu.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY
Adam Grejcz
tel. (022) 656 71 83
adam.grejcz@collegium.edu.pl

  

KIEROWNIK DZIAŁU IT
Łukasz Golenia
tel. (022) 656 71 83
lukasz.golenia@collegium.edu.pl



WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS PRESS
Marek Gawron
tel. (022) 656 71 96
marek.gawron@collegium.edu.pl



DYREKTOR BIBLIOTEKI
Marcin Gajek
marcin.gajek@collegium.edu.pl 

Nowe zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji, zbieranie anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej  "Polityce Cookies".

2007-2013 © Copyright by Collegium Civitas