Header 08

!Administracja

Collegium Civitas
00-901 Warszawa, plac Defilad 1, XII piętro
BPH S.A.
numer rachunku: 48 1060 0076 0000 3210 0018 9248
e-mail:
info@collegium.edu.pl

Recepcja
tel. 22 656 71 87/88  

 

Kontakt dla mediów - Agnieszka Zaręba:
501 541 798
22 656 71 80




Dojazd:  kliknij w mapkę, aby zobaczyć mapę dojazdu do Collegium Civitas!
Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej, w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).
 
mapa_CC.jpg


 

 



DZIAŁ REKRUTACJI

pon. 9:00-17:00; wt. 9:00-18:00; śr. 9:00-17:00; czw. 9:00-17:00; pt. 9:00-17:00
sobota pracująca: 8:30-13.00 w dniach: 22 marca, 5 kwietnia, 17 maja, 7 czerwca, 21 czerwca

tel. (022) 656 71 89
rekrutacja@collegium.edu.pl

 
Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
olga.kocot@collegium.edu.pl 

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
magdalena.fruba@collegium.edu.pl


DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
tel. (022) 656 71 80

promocja@collegium.edu.pl


Koordynator Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
malgorzata.sobanska@collegium.edu.pl


Specjalista ds. Public Relations
Agnieszka Zaręba
agnieszka.zareba@collegium.edu.pl


Specjalista ds. promocji i informacji

Iwona Grab
iwona.grab@collegium.edu.pl


Specjalista ds. promocji i współpracy międzynarodowej
Marina Volgina
marina.volgina@collegium.edu.pl
tel. (022) 656 71 60



KWESTOR
Magdalena Wypych
tel. (022) 656 71 90
magdalena.wypych@collegium.edu.pl


 
REKTORAT
Karolina Poborska
tel. (022) 656 77 62; fax. (022) 656 71 75
rektorat@collegium.edu.pl



DYREKTOR DS. ORGANIZACYJNYCH
Marta Łagowska
tel. (022) 656 71 78
marta.lagowska@collegium.edu.pl


 
BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW
tel. 22 656 71 36
projekty@collegium.edu.pl

dr Xymena Bukowska

Edyta Kostrzewa

Monika Nowicka

Marta Goroszkiewicz
marta.goroszkiewicz@collegium.edu.pl

Anna Sieradzka
anna.sieradzka@collegium.edu.pl

Piotr Łochowski
piotr.lochowski@collegium.edu.pl




DZIAŁ DYDAKTYKI I SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich 
Anna Kicińska
tel. (022) 656 71 79
anna.kicinska@collegium.edu.pl


DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH - pokój 1252

tel. (022) 656 71 84,  tel./fax. (022) 656 71 85

poniedziałek, środa: 12:00-16:00
wtorek, czwartek: 11:00-17:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 09:00-14:00 (podczas zjazdów)


Specjalista ds. studenckich
Marta Michałek
marta.michalek@collegium.edu.pl

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
beata.rembecka@collegium.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Paweł Zreda
pawel.zreda@collegium.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Marta Kołakowska

 

DZIAŁ DYDAKTYKI - pokój 1251

poniedziałek, środa: 10:00-16:00
wtorek, czwartek: 11:00-17:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)

Starszy specjalista ds. dydaktycznych 

Maja Porowska
tel. (022) 656 71 77
maja.porowska@collegium.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS 
Małgorzata Sypniewska
tel. (022) 656 71 79
malgorzata.sypniewska@collegium.edu.pl


BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH - pokój 1211
poniedziałek - czwartek: 13.00 – 16.00

Specjalista ds. studiów anglojęzycznych
Aleksandra Szumska
tel. (022) 656 71 86, tel./fax. (022) 656 71 85



DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW
poniedziałek - czwartek: 11:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. (022) 656 71 81
mariola.skorupa@collegium.edu.pl



DZIEKANAT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW - pokój 1211

Godziny dyżurów - informacje szczegółowe

Kierownik Dziekanatu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka

Specjalista ds. kształcenia ustawicznego

Joanna Golenia
tel. (022) 656 71 98
joanna.golenia@collegium.edu.pl


DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

W dniach 17.04.2014-22.04.2014 (włącznie) Dział Spraw Dyplomowych jest nieczynny


poniedziałek - czwartek: 11.00 – 17.00
sobota (dla studiów niestacjonarnych): 9.00 – 15.00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. (022) 656 71 91
anna.wyrzykowska@collegium.edu.pl

Specjalista ds. procedury dyplomowej

Anna Gontarewicz
tel. (022) 656 71 91
anna.gontarewicz@collegium.edu.pl



CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS
Koordynator Centrum Karier Collegium Civitas 
Agnieszka Walerysiak
tel. (022) 656 71 82
agnieszka.walerysiak@collegium.edu.pl 

Asystent Centrum Karier
Izabela Modzelewska
tel. (022) 656 71 82
izabela.modzelewska@collegium.edu.pl


 
BIURO WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i programów anglojęzycznych

Katarzyna Błaszczyk
tel. (022) 656 71 95
katarzyna.blaszczyk@collegium.edu.pl lub international@collegium.edu.pl

 

 
DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH
Justyna Rogińska
tel. (022) 656 71 97
justyna.roginska@collegium.edu.pl


 

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY
Adam Grejcz
tel. (022) 656 71 83
adam.grejcz@collegium.edu.pl

  

KIEROWNIK DZIAŁU IT
Łukasz Golenia
tel. (022) 656 71 83
lukasz.golenia@collegium.edu.pl



WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS PRESS
Marek Gawron
tel. (022) 656 71 96
marek.gawron@collegium.edu.pl



DYREKTOR BIBLIOTEKI
Marcin Gajek
marcin.gajek@collegium.edu.pl 

Nowe zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji, zbieranie anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej  "Polityce Cookies".

2007-2013 © Copyright by Collegium Civitas