WARSZTATY BUDOWANIE RELACJI I POSTAWY ASERTYWNEJ (POLSKI. TO ROZUMIEM)

Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza na bezpłatne warsztaty

Czas i miejsce: 3 lutego 2017; 13:15 sala 1225, Pałac Kultury i Nauki, XII piętro.

Celem szkolenia jest stworzenie uczestnikom warunków do treningu efektywnej komunikacji, dającej możliwość wzajemnego zrozumienia się. Uczestnicy poznają narzędzia tworzące warstwę językową asertywnej komunikacji – przećwiczą asertywne komunikaty, dzięki którym wprost, rzeczowo i konkretnie będą mogli wyrazić własne zdanie, udzielać  konstruktywnej informacji zwrotnej oraz przeciwstawić się działaniom manipulacyjnym. Efektem będzie większa zdolność do konstruktywnego radzenia sobie z rozmówcą w sytuacji emocjonalnego wzburzenia, konfliktu jak również wzmocnienie umiejętności prowadzenia rozmowy w codziennych warunkach tak, aby rozmówca czuł się adekwatnie wysłuchany i zrozumiany.

Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy.

UWAGA: Projekt skierowany jest do studentów obcojęzycznych Collegium Civitas z przynajmniej podstawową znajomością języka polskiego.

Projekt pt. POLSKI. TO ROZUMIEM! Nauka języka polskiego i społeczno-kulturowa integracja studiujących imigrantów współfinansowany z UE w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kariera@civitas.edu.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Centrum Karier: https://ck.civitas.edu.pl/BK10/

Zobacz również...