Podwójny dyplom

Udostępnij strone

Studenci Collegium Civitas mają możliwość uzyskania podwójnego dyplomu na poziomie studiów magisterskich na specjalności International History and Security Studies dzięki porozumieniu z Wydziałem Historycznym West Virginia University w Stanach Zjednoczonych oraz na specjalnościach: International Business and Negotiations, International Relations i Criminal Justice dzięki współpracy z Anglia Ruskin University w Cambridge, a także na specjalności International Business and Negotiations w porozumieniu z Suleyman Demirel University z Kazachstanu

West Virginia University w Stanach Zjednoczonych

Program magisterski International History and Security Studies, który oferujemy z West Virginia University (WVU) to propozycja dla kandydatów myślących o międzynarodowej karierze. W ramach porozumienia z WVU student nie płaci czesnego w USA. Jest to wyjątkowa okazja, by w cenie studiów w Polsce otrzymać dyplom dwóch prestiżowych uczelni – polskiej i amerykańskiej.

West Virginia University to amerykańska uczelnia wyższa założona w 1867 r. w Morgantown w Wirginii Zachodniej. Business Insider mianował Morgantown dziewiątym najlepszym miastem akademickim w Ameryce. WVU ma wydzielone kampusy w Charleston, Keyser, Martinsburgu oraz Montgomery. Uniwersytet oferuje 191 programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich poprzez 15 szkół akademickich i kolegiów, w tym pięć szkół zawodowych: stomatologia, prawo, medycyna, pielęgniarstwo, farmacja i zdrowie publiczne.

West Virginia University zajmuje 183 miejsce w rankingu Best Colleges is National Universities 2017 wśród najlepszych uczelni wyższych w Ameryce.

Anglia Ruskin University w Cambridge

Porozumienie Collegium Civitas z brytyjską państwową uczelnią Anglia Ruskin University w Cambridge otwiera drogę naszym studentom do podwójnego dyplomu magisterskiego –  polskiego i brytyjskiego. Trzy semestry: dwa w Collegium Civitas i jeden w Anglia Ruskin University umożliwiają szybsze uzyskanie kwalifikacji, niezbędnych do natychmiastowego rozwoju ścieżki zawodowej. Studenci mogą wybierać spośród trzech przyszłościowych specjalności: International Business and Negotiations, International Relations i Criminal Justice.

Anglia Ruskin University znajduje się bardzo wysoko w najbardziej prestiżowym rankingu szkół wyższych na świecie Times Higher Education World University Rankings (THE) 2017, zajmując wyższe miejsce niż jakakolwiek polska uczelnia.

W czterech kampusach rokrocznie przebywa 40 tysięcy studentów z całego świata. Każdy z nich posiada specjalnego tutora, umożliwiającego właściwą aklimatyzację w słynnym Cambridge, jednym z najpiękniejszych i najbezpieczniejszych miast w Wielkiej Brytanii.

Suleyman Demirel University

Suleyman Demirel University jest prywatną uczelnią z siedzibą w Kaskelen, Ałmaty, Kazachstan.
SDU został założony w 1996 przez międzynarodową fundację «Білім Орда». Obecnie uniwersytet ma 4 wydziały: Prawa i nauk społecznych, Edukacji i nauk humanistycznych, Inżynierii i nauk o Ziemi oraz SDU Business School. Patronem uniwersytetu jest były prezydent Turcji: Suleyman Demirel.

 

Zdobądź międzynarodowe doświadczenie

i zostań poszukiwanym na rynku pracy specjalistą!