O nas

Lokalizacja

Ponad ćwierć miliona studentów kształci się na wielu uniwersytetach w Warszawie. Dodatkowo, liczba studentów z zagranicy stale wzrasta. Czynnikiem zachęcającym do studiowania w Polsce jest stosunkowo niski koszt życia oraz wysokość czesnego za studia. W porównaniu z krajami Europy Zachodniej są one znacząco niższe.

Jesteś zainteresowany studiowaniem w centrum Warszawy – aplikuj do nas! Nasze kursy odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w siedzibie uczelni!

O nas

Chcesz, by Twój  poziom znajomości języka angielskiego lub polskiego umożliwił Ci swobodne posługiwanie się nim w życiu codziennym? Chcesz pokonać barierę językową, by rozmawiać w obcym języku, czytać ze zrozumieniem, bawić się oglądając filmy, uczestniczyć w zajęciach bądź konferencjach, przygotowywać prezentacje? Te wszystkie umiejętności zdobędziesz dzięki kursom językowym w naszym Centrum Rozwoju Językowego.

Słuchacze, którzy ukończyli nasze kursy są przygotowani do wykorzystywania kompetencji językowych podczas studiowania oraz w środowisku zawodowym. Zajęcia skoncentrowane są na podejściu komunikacyjnym oraz na wykorzystaniu znajomości języka w codziennych sytuacjach.

Centrum Rozwoju Językowego oferuje kursy języka polskiego oraz angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, przygotowujące do podjęcia nauki w Collegium Civitas.