O Uczelni

Udostępnij strone

Collegium Civitas – odkryj magię studiowania!

W samym sercu Warszawy, na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki, mieści się Collegium Civitas, nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia docenione m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia.

Zajęcia prowadzą światowej klasy eksperci, specjaliści z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Naszym studentom dajemy szansę na zbudowanie wyjątkowej relacji mistrz-uczeń i komfortowe studiowanie – zajęcia odbywają się w małych grupach.

Porozumienia z zagranicznymi uniwersytetami (podwójne dyplomy), współpraca z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów czy organizacji pozarządowych otwierają przed absolwentami Collegium Civitas szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Uczelnia proponuje nowoczesne pod względem akademickim i rynkowym programy studiów prowadzonych w języku polskim i angielskim (ponad 70 specjalności na czterech kierunkach studiów I i II stopnia oraz ponad 30 programów na studiach podyplomowych) oraz studia dwujęzyczne: polsko-angielskie (15 specjalności) w sześciu obszarach tematycznych:

 

Studia licencjackie i magisterskie w Collegium Civitas (ponad 70 specjalności) prowadzone są w ramach 4 kierunków:

 

Studia podyplomowe – w tym MBA online, doktorat, kursy, szkolenia

Obecnie proponujemy 30 kierunków studiów podyplomowych. Co roku aktualizujemy naszą ofertę badając dynamicznie zmieniające się potrzeby pracowników, zmiany zachodzące na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe.

Oferujemy również podyplomowe studia MBA General Management realizowane w całości online, w języku angielskim.

Oferta edukacyjna obejmuje również możliwość uzyskania doktoratu, uczestnictwo w kursach i warsztatach oraz zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Collegium Dziecięcego.

 

Siedziba Uczelni/zajęcia

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki (VII-XII piętro), zaś kursy języków obcych w laboratoriach Profi Lingua.

 

Dołącz do Nas! Odkryj magię studiowania!