MIRKIEWICZ Katarzyna

Udostępnij strone

Trener umiejętności miękkich i coach. Wspieraniem rozwoju osobistego zajmuje się od prawie 10 lat. Jest założycielką i partnerem zarządzającym firmy szkoleniowej K2 Training. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu procesów rozwojowych z zakresu kreatywności, komunikacji interpersonalnej, asertywności, efektywności osobistej, przedsiębiorczości i autoprezentacji. Uczestniczyła jako trener i coach w kilku projektów mentoringowych realizowanych na czołowych polskich uczelniach. W ramach projektu StartUp w Karierę prowadziła sesje coachingowej i mentoringowe, wspierając osoby, z którymi pracowała w zakresie rozwoju osobistego i wyznaczania własnej ścieżki kariery.

Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET. Ukończyła  kurs coachingu realizowany przez Grupę TROP. Regularnie podwyższa swoje kompetencje trenerskie i coachingowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach (ponad 30), spotkaniach branżowych, stowarzyszeniach. Ukończyła z wyróżnieniem psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz  Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Jako psycholog świetnie odpowiada na potrzeby uczestników szkoleń i coachingów, tworząc inspirującą przestrzeń do odkrywania optymalnych rozwiązań. Jako muzyk i pasjonatka kreatywności tworzy usprawnienia i generuje nowe pomysły, dzięki którym łamie schematyczne myślenie, pomaga klientom patrzeć na ich trudności z innej perspektywy.  Prowadziła projekty rozwojowe i szkolenia dla takich firm jak: NetWorkS!, Bank Zachodni WBK, Narodowy Bank Polski, Gemius, Warta, Wedel, Sodexo, Astra Zeneka,  Postdata, Totalizator Sportowy, Cyfrowy Polsat, Główny Urząd Statystyczny, Bayer, Polkomtel, Deutsche Bank Polska, International Tabacco, Ball Packaging Europe Radomsko, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne, TUV Rheinland Poland, TUI Poland, Frosta.

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Polish Society for Training and Development.  Jako trener współtworzyła międzynarodowy, innowacyjny projekt WebQuests for HRM. Jest pomysłodawczynią i autorką kilku gier szkoleniowych i terenowych. Autorka publikacji do pism i portali branżowych takich jak: Benefit, Nowoczesna Firma, Akademia Rozwoju 4 GROW, EduBroker, Kompendium Kadry.