JUŻAK Dorota, coach MCC

Udostępnij strone

Master Certified Coach International Coach Federation (MCC ICF). Licencjonowany trener Komunikacji Transformującej™. Opiekun i dyrektor programowy studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna ACSTH ICF w Collegium Civitas.

Jest absolwentką socjologii, specjalizacji Psychologia i coaching w Collegium Civitas. Swoje wykształcenie rozszerzyła podczas studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej „Neuropsychologia mózgu a zachowania społeczne” oraz „Zarządzanie rachunkowością przedsiębiorstw” na Uniwersytecie Warszawskim. Umiejętności coachingowych uczyła nie między innymi na rocznym kursie „Studium Coacha” zorganizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

Posiada piętnastoletnie doświadczenie w coachingu (ponad trzy tysiące przeprowadzonych indywidualnych i grupowych sesji coachingowych w obszarze life i business coachingu).

Ma 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w międzynarodowej firmie produkcyjnej, gdzie obejmowała stanowiska kierownicze w obszarach logistyki, zarządzania systemami jakości, środowiska, bezpieczeństwa. Przez ostatnie kilka lat pracy była coachem wewnętrznym w korporacji, wspomagającym program Talent Management.

Interesuje się obszarami rozwoju potencjału ludzkiego zarówno osobistego jak i w grupach społecznych oraz w organizacjach biznesowych. Prowadzi szkolenia z kompetencji coachingowych dla coachów, trenerów, kadry zarządzającej w organizacjach. Jest mentorem coachingu ICF.

W swojej pracy ze studentami duży nacisk stawia na coachingowe podejście do rozwoju, potrzeby uczestników zajęć oraz naukę poprzez doświadczanie.

Pierwotnie z wykształcenia inżynier ogrodnictwa, Akademia Rolnicza w Poznaniu. Obecnie ogrodnictwo to jej hobby, a dla znajomych projektuje ogrody.