Komunikaty w związku z pandemią COVID-19

Collegium Civitas on-line!

Od 26 marca do odwołania zajęcia w Collegium Civitas są realizowane wyłącznie metodą e-learningową (w tym również lektoraty). Także administracja uczelni do odwołania pracuje w trybie zdalnym. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Zmiany w funkcjonowaniu administracji Collegium Civitas - praca zdalna

Informujemy, że w związku z pandemią COVID-19 i koniecznością zadbania o zdrowie członków społeczności akademickiej Collegium Civitas, od 18 marca br. do odwołania wszystkie działy administracyjne naszej Uczelni będą pracować zdalnie.

Komunikat do słuchaczy i wykładowców studiów podyplomowych Collegium Civitas ws. sytuacji związanej z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności uczelni

Informacje dla słuchaczy i wykładowców studiów podyplomowych Collegium Civitas w związku ze zmianami w funkcjonowaniu uczelni.

Zawieszenie zajęć w Collegium Civitas

W związku z napływającymi informacjami dotyczącymi rozprzestrzeniania się COVID 19, podjęta została decyzja o zawieszeniu zajęć i spotkań od środy 11 marca do środy 25 marca.