Spotkanie dotyczące działalności Klubu Absolwenta Collegium Civitas – zaproszenie

Data wydarzenia: 2016-01-11

Drogie Absolwentki i drodzy Absolwenci Collegium Civitas,

w imieniu Rektora Collegium Civitas – prof. dr. hab. Stanisława Mocka oraz Prorektor ds. studenckich – dr Anny Siwek, pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące działalności Klubu Absolwenta Collegium Civitas. Bardzo zależy nam, aby szeregi Klubu zasiliły osoby aktywne, pełne zaangażowania i pomysłów.

Chcielibyśmy, aby nadchodząca 20. rocznica powstania Collegium Civitas skupiła środowisko osób związanych z uczelnią tak, byśmy wspólnie mogli świętować ten jubileusz.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli odpowiedzą Państwo na zaproszenie i spotkamy się w siedzibie Collegium Civitas (PKiN, Pl. Defilad 1) w dn. 11.01.2016 r. (poniedziałek) o godz. 17.30, w sali 1047 (X p.).

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na adres e-mail Centrum Karier Collegium Civitas: kariera@civitas.edu.pl