WYCIECZKA DO MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH POLIN

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2015-12-11

Zapraszamy Was do udziału w kolejnej inicjatywie w ramach programu Polski. To rozumiem!   Mamy ostatnie wolne miejsca na tę wycieczkę.

Czas i miejsce: 11 grudnia 2015 roku – spotykamy się o godzinie 13:10 w sali 1222.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kariera@civitas.edu.pl „Muzeum POLIN jest punktem odniesienia dla wszystkich zainteresowanych dziedzictwem Żydów polskich oraz znakiem dokonującego się przełomu we wzajemnych stosunkach Polaków i Żydów. Sto tysięcy Żydów przyjeżdżających corocznie do Polski znajdzie w nim najważniejsze informacje, które pozwolą im świadomie kształtować własne plany podróży do miejsc rodzinnej historii. Program muzeum jest swego rodzaju punktem wyjścia dla debat zarówno na temat jasnych, jak i ciemnych kart polsko-żydowskiej przeszłości”.

Więcej informacji: http://www.polin.pl/

UWAGA: Projekt skierowany jest do studentów obcojęzycznych Collegium Civitas z przynajmniej podstawową znajomością języka polskiego.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kariera@civitas.edu.pl  lub prosimy o kontakt z Centrum Karier: https://ck.civitas.edu.pl/BK10/

 

Projekt pt. POLSKI. TO ROZUMIEM! Nauka języka polskiego i społeczno-kulturowa integracja studiujących imigrantów realizowany w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji

flaga UE