Wieczór z Mentorem

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-06-16

Zapraszamy na Wieczór z Mentorem

16 czerwca 2016 r. o godz. 17.00

Collegium Civitas, XII piętro PKiN, aula A.

 

Entliczek, pentliczek, czyli gdzie szukać wsparcia w rozwoju?

Wyobraź sobie, że w pracy postawiono przed Tobą nowe, trudne zadanie. Czujesz, że może być ciężko, więc szukasz wsparcia i kogoś, kto Ci pomoże. Tylko kogo wybrać? Oferta usług rozwojowych jest tak szeroka, że czasami można się zwyczajnie pogubić. Nie zawsze wiadomo, czy w danej sytuacji lepsze byłoby szkolenie, czy może jednak doradztwo? Albo czym różni się mentoring od tutoringu? Czy trener biznesu pomoże nam tak samo jak coach? I czym są alternatywne formy hybrydowe? Warto znać podstawowe różnice w pracy specjalistów, by w ważnej chwili nie bawić się w wyliczankę. Gdzie szukać pomocy i jakich efektów oczekiwać od różnych form wspierania rozwoju dowiesz się w trakcie Wieczoru z Mentorem.

#mentoring #coaching #tutoring #szkolenie #doradztwo #poradnictwo #m-coaching #con-coaching

Marzena Mazur 
Doktor psychologii (UW), psycholog biznesu, negocjatorka, mentorka i doradca wyższej kadry menedżerskiej. Praktyk biznesu z 15-letnim doświadczeniem menedżerskim. Pasjonatka eksperymentów psychologicznych i mechanizmów rządzących ludzkimi zachowaniami. Członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
Prowadzi programy mentoringowe dla wyższej kadry zarządzającej, projektuje i wdraża systemy rozwojowe w firmach. Od 2000 roku pracuje jako mentorka i doradczyni biznesowa. Mówczyni konferencyjna i trenerka biznesu, specjalizuje się w korporacyjnych mechanizmach psychologicznych, negocjacjach, rozwiązywaniu konfliktów i rozwoju zawodowym wyższej kadry menedżerskiej. W 2011 roku została prezydentem polskiego oddziału International Institute of Coaching and Mentoring. Od 2009 roku współpracuje z Radiem TOK FM prowadząc autorskie audycje, najpierw „Na własnej skórze”, a od 2011 roku „Strefę Szefa” – pierwszą na polskim rynku audycję o zarządzaniu. Występuje jako ekspert w programach telewizyjnych, jest autorką artykułów naukowych i kilkudziesięciu publikacji w prasie branżowej i codziennej.

Slider_wieczór_z_mentorem