Welcome Days studentów stacjonarnych

Welcome Days – witamy nowo przyjętych studentów stacjonarnych!!

Collegium Civitas przygotowuje studentów do rozpoczęcia studiów, udzielając odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania i wątpliwości. W trosce o ten pierwszy studencki krok, gotowość do podjęcia nauki i jak najlepsze poznanie Uczelni, organizujemy spotkania dla nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Podczas Welcome Days studenci otrzymają komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego, dowiedzą się jakie są oczekiwania i wymagania ze strony kadry naukowej, poznają przedstawicieli Władz Uczelni, Katedr oraz pracowników administracyjnych. Wezmą również udział w szkoleniu BHP oraz poznają zasady korzystania z uczelnianej biblioteki.

Spotkania odbędą się w terminach:

STUDIA STACJONARNE POLSKOJĘZYCZNE

01.10.2018 r. (PONIEDZIAŁEK) godzina 13.00-17.30

STUDIA STACJONARNE ANGLOJĘZYCZNE

01.10.2018 r. (PONIEDZIAŁEK) godzina 13.00-17.30

ODBIÓR LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Legitymacje będą wydawane 1 października 2018 r. (poniedziałek) po spotkaniu organizacyjnym w auli D (dla studentów I i II stopnia). Warunkiem otrzymania legitymacji studenckiej jest dokonanie wpłaty czesnego oraz złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych.

Legitymacje będą wydawane również po 1 października 2018 r. w godzinach urzędowania Działu Spraw Studenckich (pokój 1252).