Welcome Days studentów niestacjonarnych

Welcome Days – witamy nowo przyjętych studentów niestacjonarnych!

Collegium Civitas przygotowuje studentów do rozpoczęcia studiów, udzielając odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania i wątpliwości. W trosce o ten pierwszy studencki krok, gotowość do podjęcia nauki i jak najlepsze poznanie Uczelni, organizujemy spotkania dla nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Podczas Welcome Days studenci otrzymają komplet informacji na temat funkcjonowania środowiska akademickiego, dowiedzą się jakie są oczekiwania i wymagania ze strony kadry naukowej, poznają przedstawicieli Władz Uczelni, Katedr oraz pracowników administracyjnych. Wezmą również udział w szkoleniu BHP oraz poznają zasady korzystania z uczelnianej biblioteki.

STUDIA NIESTACJONARNE POLSKOJĘZYCZNE

06.10.2018 r. (SOBOTA) godzina 8.00-13.00

ODBIÓR LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Legitymacje będą wydawane 1 października 2018 r. (sobota) po spotkaniu organizacyjnym. Warunkiem otrzymania legitymacji studenckiej jest dokonanie wpłaty czesnego oraz złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych.

Legitymacje będą wydawane również po 1 października w godzinach urzędowania Działu Spraw Studenckich (pokój 1252).