WARSZTATY SAVOIR VIVRE, ZADBAJ O WŁASNY WIZERUNEK! (WOKÓŁ ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ)

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-12-16

Collegium Civitas zaprasza 16 grudnia 2016 o godz. 15:00-19:00 do sali 1226 na Warsztaty savoir vivre, zadbaj o własny wizerunek! (Wokół światowego dnia osób z niepełnosprawnością).

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres: kariera@civitas.edu.pl

 

Harmonogram dnia:

15:00-16:30 Sukces w kontaktach z otoczeniem: savoir vivre w XXI wieku – Nina Dziemidowicz 

Umiejętność dobrej autoprezentacji, to podstawa codziennych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Od tego jak postrzegają i oceniają Cię inni, zależy w dużej mierze Twój sukces.

Jeżeli więc wywrzesz na ludziach pozytywne wrażenie, to wydasz im się bardziej kompetentny i profesjonalny oraz wzbudzisz szacunek i zaufanie.

By kontrolować wrażenie, wywierane przez Ciebie na innych, poznaj zasady umiejętnego i świadomego kreowania siebie oraz dowiedz się jak zadbać o własny wizerunek.

Podczas naszego szkolenia, poznasz wiele praktycznych rad, które pomogą ci w rożnych sytuacjach sprawić wrażenie człowieka pewnego siebie i pełnego wdzięku.

Nina Dziemidowicz – jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i podyplomowego Studium Dziennikarstwa UW.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Przez wiele lat poznawała, w praktyce, tajniki protokołu dyplomatycznego, jako żona ambasadora w Grecji i Egipcie.

Wcześniej pracowała m.in. w Biurze Informacyjnym Sejmu RP, była, przez całą kadencję, doradcą Prezesa Rady Ministrów Hanny Suchockiej.
16:45-18:15 Savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnością w miejscu pracy, na uczelni, w miejscach publicznych – Izabela Sopalska-Rybak oraz Katarzyna Bierzanowska z Fundacji Kulawa Warszawa

Żyjemy w jednym mieście, codziennie mijamy się na ulicy, ale czasami, chcąc pomóc drugiej osobie, nie wiemy jak to bezpiecznie zrobić i jak jej nie urazić. Lekcje savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnością dadzą wskazówki, czy i  jak pomagać, w jaki sposób swobodnie rozmawiać, z czym na co dzień spotykają się osoby z niepełnosprawnością, dzięki czemu uczestnicy warsztatów  będą bardziej świadomi potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Misją Fundacji Kulawa Warszawa jest tworzenie przestrzeni dostępnej dla wszystkich, pod względem architektonicznym, społecznym i w komunikowaniu się. Zmieniamy postrzeganie osób z niepełnosprawnościami.
18:30-19:00 Zatrudnienie wspomagane dla osób z niepełnosprawnościami – możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą, Agnieszka Więcek

***

Studenci Collegium Civitas mają możliwość skorzystania z indywidualnych sesji doradczych/coachingowych prowadzonych przez profesjonalnych doradców zawodowych.

 

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej: ck.civitas.edu.pl

e-mail: kariera@civitas.edu.pl, tel. 22 656 71 82.

Zapraszamy!