Warsztaty: Jak zostać dyplomatą

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-10-25

Po sukcesie pierwszego warsztatu organizowanego przez Klub Absolwenta, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 25.10 (wtorek) o godzinie 17:30 w siedzibie Collegium Civitas.

Jak zostać dyplomatą – czyli co zawsze chciałeś wiedzieć o pracy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, ale bałeś się zapytać – to spotkanie z Michałem Sikorskim, absolwentem stosunków międzynarodowych Collegium Civitas. W latach 2007-2009 otwierał, a następnie kierował Konsulatem Generalnym RP w Reykjaviku. W latach 2009-2012 pełnił funkcję pierwszego sekretarza ambasady RP w Waszyngtonie. Przez dwa lata związany z bankowością, obecnie zajmuje się biznesem w branży turystycznej. Od przyszłego semestru studenci CC będą mieli okazję uczestniczyć w jego autorskim wykładzie semestralnym poświęconym Islandii.

Jeśli poprzedni warsztat Cię zainspirował do pracy w Ministerstwie, przyjdź na kolejne spotkanie! Dowiesz się jakie są również inne drogi rozpoczęcia kariery w MSZ poza aplikacją dyplomatyczno-konsularną.

Miejsce: Sala 1222, XII piętro, Collegium Civitas

Data: 25.10. 2016 (wtorek) godzina 17:30

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: absolwent@civitas.edu.pl