Trzydniowe warsztaty z negocjacji – teoria i praktyka – gry symulacyjne

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2015-11-13
Klub Absolwenta i Przyjaciół Collegium Civitas zapraszają absolwentów, studentów oraz wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w trzydniowych warsztatach negocjacyjnych.

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

 

Pobierz harmonogram warsztatów:

 

Warsztaty z negocjacji w Collegium Civitas zabiorą Cię w świat międzynarodowych negocjacji. Podczas zajęć poznasz różne ich rodzaje: wielostronne, bilateralne oraz międzykulturowe. Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych dyplomatów oraz innych pracowników Collegium Civitas mających wieloletnie doświadczenie w globalnych negocjacjach.
W czasie warsztatów odbędą się gry symulacyjne, które wprowadzą w świat negocjacji. Zajęcia nauczą wykorzystywać wszystkie strategie, tak by żaden kolejny etap nie był dla Ciebie obcy. Wyznaczymy cele negocjacyjne oraz metody ich realizacji za pomocą strategii i celów negocjacyjnych.
Nauczysz się jak wyjść z impasu podczas trudnych negocjacji, używając do tego przykładowo skutecznych manipulacji. Poznasz trening efektywnego zarządzania emocjami w trudnych sytuacjach interpersonalnych. Zapoznasz się ze sztuką komunikacji w zespole oraz spróbujesz rozróżnić zagadnienia tj.: interes a stanowisko negocjacyjne oraz interes a trwałość porozumienia. Wspólnie stworzymy agendy, które będziemy negocjować, aby opracować umowy międzynarodowe.
Warsztaty będą składały się z trzech etapów.
W pierwszej kolejności eksperci podzielą się doświadczeniem i opiniami dotyczącymi strategii, metodami stosowanymi podczas negocjacji oraz regulacjami prawnymi. W drugim i trzecim etapie będziemy uczestniczyć w symulacjach negocjacji.
Z poważaniem,
Collegium Civitas
Klub Absolwenta i Przyjaciół Collegium Civitas
 
Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia:
Więcej informacji: civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 82