SPOTKANIE Z TVP I FIRMĄ GROUPON

Data wydarzenia: 2015-11-27

Myślisz o karierze w mediach?

Wiążesz swoją przyszłość z marketingiem?

Termin: 27.11.2015, godz. 11:00-13:00

Miejsce: Collegium Civitas, sala 1222, XII piętro PKiN

Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza studentów oraz wszelkie osoby zainteresowane na ciekawe spotkanie z pracownikami działu HR – TVP i GROUPON

Dlaczego warto tu być?

Dowiesz się m.in. o:

• programach praktyk i staży realizowanych przez te firmy
  • jak wygląda rekrutacja kandydatów
  • aktualnych ofertach praktyk i staży
  • jakie są perspektywy i szanse znalezienia pracy
  • benefitach dla pracowników
  • budowaniu ścieżki kariery

Spotkanie poprowadzą:

Anna Kulas i Dominika Dębicka- Biuro Zarzadzania Kapitałem Ludzkim TVP

Dominika Szalonka i Magdalena Jędrzejczak- recruitment team – Groupon

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy: kariera@civitas.edu.pl

Zapraszamy!

Telewizja Polska S.A. to nowoczesna firma z tradycjami. Jako lider na rynku medialnym od lat tworzy z sukcesem programy cieszące się uznaniem widzów.

Telewizja Polska S.A jest najbardziej rozpoznawalnym pracodawca w Polsce o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

TVP również umożliwia realizacje płatnych staży oraz bezpłatnych praktyk w różnych dziedzinach swojej działalności, zarówno w obszarze medialnym jaki i biznesowym (produkcja telewizyjna, technologie, reklama, marketing, sprzedaż i handel, finanse itp.). Praktyki dedykowane są uczniom i studentom, którzy w ramach obranego kierunku kształcenia maja obowiązek odbycia praktyk zawodowych, a także absolwentom, którzy chcieliby skonfrontować zdobyta wiedze akademicka z praktyka zawodowa. Praktyki w TVP stanowią niepowtarzalna okazje do pogłębienia wiedzy i umiejętności, poznania nowych osób oraz zdobycia cennego doświadczenia u największego nadawcy medialnego w Polsce. Głównym celem takich działań jest umożliwienie rozwoju zawodowego oraz dzielenie się wiedza i umiejętnościami z osobami wchodzącymi na rynek pracy.

Groupon jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon zmienia oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które moga im pomóc przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większa skutecznością.

W związku z rozwojem Groupon na rynku polskim poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem, jak i rozpoczynających dopiero swoja karierę zawodowa, które biegle znają język niemiecki, włoski lub angielski. Oferujemy stanowiska związane z obsługa klientów B2C lub B2B, analizami oraz marketingiem. Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Poster