Przygotowanie i utrzymanie profilu na LinkedIn i GoldenLine – dlaczego warto?

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-04-08

Centrum Karier CC we współpracy z Kelly Services Poland zaprasza na bezpłatne warsztaty!

Przygotowanie i utrzymanie profilu na LinkedIn i GoldenLine – dlaczego warto?

Kiedy? 08.04.2016r. godz. 11.00 – 13.00

Gdzie? Collegium Civitas, sala 1223, 12 piętro PKiN

O czym będzie mowa?

  • Przedstawimy nieco innowacyjne podejście do poszukiwania pracy. Wyobrażacie sobie, że szukacie pracy, ale de facto nie wysyłacie swoich aplikacji, a oferty same do Was spływają? Brzmi idealnie? Zapraszamy do uczestnictwa!
  • Poznacie od podstaw portale, które łączą wszystkich interesariuszy na rynku pracy. Dowiecie się, jak mądrze używać LinkedIn i Goldenline, by Wasz profil wyróżniał się pośród innych użytkowników i przykuwał oko rekruterów.

Warsztat poprowadzi: Katarzyna Wojtas – Recruiter HR & Administration

Trenerka posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w Polsce, jak i za granicą z dziedziny finansów i inwestycji, bankowości, konsultingu, zamówień publicznych, HR i administracji. Rekrutowała pracowników do największych firm SSC/BPO.  Katarzyna Wojtas ukończyła Manchester Metropolitan University.

Zapisy do 07.04.2016 r.: kariera@civitas.edu.pl

Aby poznać Państwa oczekiwania dotyczące warsztatu, uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety.

Link do ankiety: http://tiny.pl/gtcjm

Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat.

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

 FACEBOOK Collegium Civitas

 

Przygotowanie i utrzymanie profilu na LinkedIn i GoldenLine-dlaczego war...

 

Kelly Services, Inc. (NASDAQ: KELYA, KELYB) powstało w 1946 roku, koncentrując się początkowo na usługach związanych z rekrutacją pracowników tymczasowych. Przez ponad pół wieku firmie udało się utrzymać pozycję lidera w branży, a było to możliwe dzięki oparciu działalności na zasadzie: „inwestujemy w ludzi”. Dziś ta strategia przynosi korzyści naszym Klientom na całym świecie. Kelly rozwija się razem z rynkiem, starając się zawsze wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i trendom. Będziemy kontynuować tę tradycję, dostosowując nasze rozwiązania tak, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, zarówno lokalnie jak i na gruncie globalnym. Obecnie Kelly posiada przedstawicielstwa w ponad 30 krajach, co roku zapewniając zatrudnienie ponad 550,000 osób.

CKservices