PROJEKT POLSKI. TO ROZUMIEM!* ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ NA WYCIECZKĘ DO MUZEUM FRYDERYKA CHOPINA

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2015-11-27

Czas i miejsce: piątek, 27 listopada 2015 roku – spotykamy się o godzinie 14:00 w 1222, XII p. PKiN.

 

Prosimy o zabranie ze sobą kopii dokumentu: wizy studenckiej lub innego dokumentu uprawniającego Państwa do pobytu i studiowania w Polsce. BEZ PRZEDSTAWIENIA KOPII TEGO DOKUMENTU, PAŃSTWA UDZIAŁ W WYJŚCIU NIE BĘDZIE MOŻLIWY (projekt jest finansowany ze środków europejskich, dlatego musimy przestrzegać ścisłych zasad uczestnictwa).
„Muzyka, zapach i światło to tylko niektóre ze specjalnych efektów, które czekają, aby pobudzać zmysły widzów. Nowatorskie podejście do tematyki życia i twórczości jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów budzi uznanie zarówno wśród miłośników muzyki klasycznej i historyków, jak i artystów. Ideą Muzeum jest przede wszystkim indywidualne zwiedzanie i doświadczanie Chopina”.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://chopin.museum/pl

UWAGA: Podstawowa znajomość języka polskiego jest wymagana, przewodnik będzie posługiwał się właśnie językiem polskim.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kariera@civitas.edu.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Centrum Karier: https://ck.civitas.edu.pl/BK10/

*Projekt Polski. To Rozumiem! ma na celu promocję kultury i języka polskiego i jest skierowany do studentów zagranicznych Collegium Civitas.

 

Projekt pt. POLSKI. TO ROZUMIEM! Nauka języka polskiego i społeczno-kulturowa integracja studiujących imigrantów realizowany w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji