„Jak poprawić wydajność, koncentrację oraz zdolność kreatywnego myślenia poprzez praktykę medytacji”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-06-08

Zapraszamy na warsztaty: Jak poprawić wydajność, koncentrację oraz zdolność kreatywnego myślenia poprzez PRAKTYKĘ MEDYTACJI

gdzie: Collegium Civitas, XII piętro PKiN, Aula A
kiedy: 8 czerwca godz. 11.00

Zapisy: http://pipopoland6.evenea.pl/

„Medytacja wiedzie do mądrości; brak medytacji pozostawia ignorancję. Bądź świadom tego, co prowadzi cię naprzód, a co wstrzymuje.” – Budda

„Jak poprawić wydajność, koncentrację oraz zdolność kreatywnego myślenia” to spotkanie z Phra Pasura Dantamano – nauczającym mnichem z Tajlandii.

Odbędzie się ono w ramach międzynarodowej inicjatywy Peace in Peace out (PIPO).

Phra Pasura Dantamano medytuje od prawie 30 lat. Prowadzi zajęcia oraz nauki medytacyjne dla ludzi z różnych religii, nacji oraz kultur na terenie całego świata, między innymi w Indiach, Nepalu, Egipcie, Belgii, Birmie, Bangladeszu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji na Sri Lance i w wielu innych państwach.

Uczestnicy warsztatu poznają podstawy medytacji Dhammakaya i dowiedzą się o korzyściach płynących z jej praktykowania. Oto niektóre z nich:

– ODPORNOŚĆ NA STRES
– RELAKSACJA
– LEPSZY SEN
– WIĘKSZA ENERGIA ŻYCIOWA
– WIĘKSZA KONTROLA NAD EMOCJAMI
– LEPSZA PAMIĘĆ
– ROZLUŹNIENIE NAPIĘCIA MIĘŚNIOWEGO
– ZMNIEJSZENIE TĘTNA I CIŚNIENIA KRWI

Warsztat skierowany jest do wszystkich, których interesuje praktyka medytacji oraz osób, które chcę poprawić zdolność koncentracji, wydajność w nauce i pracy oraz umiejętność kreatywnego myślenia. W szczególności zapraszamy studentów uczelni wyższych oraz szkół średnich.

Wydarzenie otwarte, bezpłatne.

*** Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim i tłumaczone na język polski.

Więcej o Peace Revolution Poland:
www.facebook.com/events/799667476732161