FORUM INSPIRACJI – pierwszy w Polsce wykład Nisarg Brigitte Nikiel

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2015-11-04

4 listopada (środa) o godzinie 18.00 odbędzie się pierwszy w Polsce wykład Nisarg Brigitte Nikiel „Human Design – wskazówki dla coachów”. Wstęp wolny!

Human Design to rewolucyjna metoda wywodząca się z mądrości I Ching, Kabały, astrologii i filozofii czakr. Jest ogromnym zasobem wiedzy na temat ludzkiej natury, bardzo pomocnej w pracy coacha.  Dzięki niej każdy może poznać swój indywidualny wykres, który niczym genotyp, kryje w sobie bogactwo złożoności tego, kim jesteśmy, jacy jesteśmy i jakie jest nasze miejsce w świecie. Zrozumienie tego pozwala ufać wewnętrznemu autorytetowi i daje miejsce na szacunek dla indywidualności.

N. Nikiel

 

“Human Design nie tylko mówi szczegółowo kim jestem – oferuje również proste narzędzie, które pomaga nam rozpoznać, zaakceptować i w następstwie tego pokochać część, którą jesteśmy i ufać, że jesteśmy w dobrym miejscu, we właściwym czasie.” – mówi Nisarg B. Nikiel – Certyfikowana Terapeutka i Analityk Systemu Human Design.

 

FORUM INSPIRACJI to cykl spotkań organizowanych przez Centrum Coachingu Collegium Civitas. Spotkania są skierowane nie tylko do coachów, ale także do wszystkich osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Gdzie i kiedy:
Środowe spotkania raz w miesiącu
W godzinach 18.00 – 19.30
Aula Collegium Civitas na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Wstęp wolny

Kolejne spotkania:
02 grudnia 2015 „Coaching sportowy” Bartosz Berendt, coach  ICF, były prezes zarządu polskiego oddziału ICF, właściciel firmy Master Coach.
13 stycznia 2016 „Coaching głosu – rozwiń swój potencjał” Bożena Belcarz, wokalista, dyrygent, coach.

Pozostałe daty 2016: 24 II, 3 III, 6 IV, 11V, 8 VI

1 Centrum Coachingu Centrum Life Coachingu