„Pani Birmy. Biografia polityczna Aung San Suu Kyi”- promocja nowej książki Michała Lubiny!

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2015-11-09

Centrum Studiów Polska-Azja (CSPA), Collegium Civitas oraz Wydawnictwo PWN zapraszają na promocję wyjątkowej biografii Aung San Suu Kyi pt. „Pani Birmy. Biografia polityczna Aung San Suu Kyi” autorstwa dr Michała Lubiny.

Promocja książki „Pani Birmy” połączona będzie z dyskusją na temat wyborów parlamentarnych, które odbędą się dzień wcześniej w Birmie.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2015 roku w Auli A Collegium Civitas, Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1, godz. 18.00.

Link do wydarzenia na FB znajduje się TUTAJ.

W dyskusji wokół książki i wyborów udział wezmą:

Prof. Bogdan Góralczyk Uniwersytet Warszawski, b. Ambasador RP w Mjanmie/Birmie, autor tomu „Złota ziemia roni łzy” oraz dr Michał Lubina, autor książki, ekspert CSPA i wykładowca w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Moderatorem spotkania będzie Radosław Pyffel, prezes Centrum Studiów Polska-Azja (CSPA).

Warto dodać, że książka nie ukazała się jeszcze na rynku, ale znając popularność wszystkich książek naszego eksperta postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu z Was i zaczynamy przyjmować zapisy wszystkich tych którzy chcieliby zapisać się na zakup nowej książki Michała Lubiny z dedykacja autora.

Wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych którzy nie będą mogli przyjść na spotkanie autorskie, prosimy o maila na info@polska-azja.pl

Serdecznie zapraszamy!

ML-i-ASSK

Zrzut-ekranu-2015-10-30-o-07.20.32