Otwarte spotkanie kierunku „Manager CSR”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2015-12-09

Sprawdź, co decyduje o sukcesie w zawodzie Manager CSR i jak w jego osiągnięciu pomagają podyplomowe studia „Manager CSR”! CSRinfo i Collegium Civitas zapraszają wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej ścieżki kariery w obszarze skutecznego zarządzania CSR na spotkanie otwarte studentów i absolwentów studiów podyplomowych „Manager CSR”.

Już 9 grudnia (środa) w Sali 1222 na 12. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w godzinach 16.00 – 17.30 uczestnicy spotkania otwartego:

  • zapoznają się z najnowszymi trendami i wydarzeniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • sprawdzą jak te studia oceniają ich absolwenci i na ile wpłynęły one na ich ścieżkę zawodową,
  • wezmą udział w dynamicznym cyklu krótkich, merytorycznych prelekcji na temat przyszłości zawodu menedżera CSR i tego, co wyróżnia studia „Manager CSR” na Collegium Civitas
  • wysłuchają odpowiedzi na każde pytanie zadane podczas otwartych sesji pytań oraz w rozmowach indywidualnych z kierownikiem merytorycznym studiów
  • przekonają się, na ile merytoryczny i praktyczny wymiar studiów, ich atmosfera i efekty, wspierają specjalistów i menedżerów CSR w skutecznym przekładaniu specjalistycznej wiedzy na wdrażanie CSR w praktyce, włączaniu i motywowaniu w to innych.

Zapraszamy!

FACEBOOK