KONKURS – darmowe zaproszenie na „Przęłęcz ocalonych”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-11-03

Konkurs Collegium Civitas oraz dystrybutora kinowego Monolith Films promują film fabularny o bohaterskim obżektorze Desmondzie T. Dossie. Mamy do rozlosowania dwa podwójne zaproszenia na film fabularny „Przełęcz ocalonych”.

1

 

Przełęcz ocalonych (Hacksaw Ridge)

 

Produkcja: USA/ Polska 2015

Reżyseria: Mel Gibson

Zdjęcia: Simon Duggan

Scenariusz: Robert Schenkkan, Andrew Knight

Muzyka: John Debneym Rupert Gregson-Williams

Produkcja: Cross Creek Pictures, Demarest Media, Icon Productions, Pandemonium, Permut Presentations

 

POKAZ: 3 listopada (czwartek), godzina 18:30, ATLANTIC

 

2

 

Film rozgrywa się na przestrzeni dwóch dekad XX wieku, choć finałem są działania amerykańskie w czasie II wojny światowej na Pacyfiku. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o ostatnią wyspę przed Archipelagiem Japońskim. Strategicz­nym celem jest wyspa Okinawa, otwierającą drogę do desantu na Cesarstwo Nipponu. Wśród dziesiątek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na wyznawa­ną religię odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskar­żany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki 75 rannych żołnierzy. Otrzyma za to najwyższe amerykańskie odznaczenie Medal of Honor. Tak zrodziła się le­genda bohatera, którego jedyną bronią jest wiara, nadzieja i miłość…

 

Warunkiem otrzymania jednego podwójnego zaproszenia oraz filmu DVD „Niezniszczalni 3” jest zgłoszenie mailowe!

Na zgłoszenia oczekujemy pod e-mailem: mtrybuszewska@civitas.edu.pl do środy 3 listopada DO GODZ. 12 (z tytułem Przełęcz Ocalonych).

 

Proszę o wysłanie numeru swojego telefonu komórkowego w odpowiedzi/ na privie. Przypominamy że nagrodami w konkursie są dwa podwójne zaproszenia na film inauguracji festiwalu.

 

LAUREATÓW O WYGRANYCH ZAPROSZENIACH BĘDZIEMY INFORMOWALI W SMS.

PROSIMY PODAWAĆ NR TEL. KOMÓRKOWYCH!!!

Film DVD będzie do odbiory od poniedziałku 7 listopada w Dziale Marketingu i Promocji Collegium Civitas w 1145 na 11 piętrze w PKIN.

Więcej o filmach Monolith Films do znalezienia tutaj – link: http://monolith.pl

3