FORUM INSPIRACJI – wykład Bożeny Belcarz pt.: „Coaching Głosu – rozwiń swój potencjał”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-01-13

W środę 13 stycznia 2016 w ramach FORUM INSPIRACJI odbędzie się wykład Bożeny Belcarz, dyrygentki, wokalistki i coacha, pt.: „Coaching Głosu – rozwiń swój potencjał”. Wstęp wolny!

Bożena BelcarzGłos to jedno z podstawowych narzędzi coacha. Docierając do własnego niepowtarzalnego brzmienia można twórczo korzystać ze swojego głosu, swobodnie i w harmonii komunikować się z innymi.

Dobór odpowiednich ćwiczeń z wykorzystaniem różnych technik wokalnych uwalnia napięcia i blokady, znacznie wzbogaca pracę nad brzmieniem głosu i poszerza jego możliwości. Jeśli głos odzwierciedla człowieka, to w konsekwencji pracy nad głosem, nowych doświadczeń i możliwości głosowych, daje nową przestrzeń do kreacji człowieka w wielu jego aspektach. Efektem jest emitowanie głosu w sposób komfortowy – bezpieczny, zdrowy, swobodny a przede wszystkim twórczy, przekładający się na konkretne umiejętności i samoświadomość.

Zapraszamy 13.01 o godz. 18-tej w Auli A, 12 piętro PKiN, Collegium Civitas.

FORUM INSPIRACJI to cykl spotkań organizowanych przez Centrum Coachingu Collegium Civitas. „Od kilku lat studia podyplomowe z tego zakresu cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Z myślą o absolwentach i przyszłych studentach chcemy stworzyć miejsce do wymiany myśli, poznawania inspirujących metod i różnorodnych założeń. Spotkania są skierowane nie tylko do coachów, ale także do wszystkich osób zainteresowanych własnym rozwojem” mówi Iwona Kubiak, dyrektor centrum.

Gdzie i kiedy:
Środowe spotkania raz w miesiącu
W godzinach 18.00 – 19.30
Aula Collegium Civitas na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Wstęp wolny

Pozostałe daty 2016: 24 II, 3 III, 6 IV, 11V, 8 VI

Centrum Coachingulogo