FORUM INSPIRACJI: warsztat „Przywództwo dla świata”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-02-24

logo_CCCC logo

W środę 24 lutego 2016 w ramach FORUM INSPIRACJI odbędzie się warsztat „Przywództwo dla świata”. Wstęp wolny!
Prowadzący:
Joanna Zawada – Kubik    Coach PCC, TPLC, Team Coach
Małgorzata Ufnal             Coach PCC, ECPC, Team Coach
Paulina Barnaś                  Coach PCC, TPLC, Team Coach
Anna Wojciechowska       Trener Biznesu, Certyfikowany Facilitator

Informacja o warsztacie:

Przywództwo dla Świata to idea i działania rozwojowe dla ludzi, którzy wykraczają swoim myśleniem poza schematy, stereotypy i mają odwagę pójść w kierunku, na który świat się dopiero otwiera. To innowacyjne podejście do rozwoju przywództwa opartego na obecności i uważności, którego podwaliny powstały między innymi w The Presencing Institute, USA oraz Center for Transformational Presence, USA.

W trakcie spotkania dowiesz się:
•  w jakim kierunku podąża przywództwo na świecie i jaki może być twój udział w propagowaniu tego nurtu w środowisku, w którym działasz;

• po czym rozpoznać swój poziom obecności w świecie i jak przełożyć go na skuteczne działanie w miejscu, w którym jesteś

  • na czym polega różnica, kiedy działanie wypływa z twojej prawdziwej wewnętrznej potrzeby

Zapraszamy do przyjrzenia się takiemu sposobowi myślenia i funkcjonowania, który pozwala generować rezultaty dobre dla ciebie, dla innych ludzi i dla całej ziemi.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby, które są gotowe zacząć zmianę od siebie i wierzą, że tym przyczynią się do tworzenia świata pełnego wartości i znaczenia.

 

Zapraszamy 24.02 o godz. 18-tej tym razem w Sali 1226!

Przywództwo dla Świata - Collegium Civitas

FORUM INSPIRACJI to cykl spotkań organizowanych przez Centrum Coachingu Collegium Civitas. „Od kilku lat studia podyplomowe z tego zakresu cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Z myślą o absolwentach i przyszłych studentach chcemy stworzyć miejsce do wymiany myśli, poznawania inspirujących metod i różnorodnych założeń. Spotkania są skierowane nie tylko do coachów, ale także do wszystkich osób zainteresowanych własnym rozwojem” mówi Iwona Kubiak, dyrektor centrum.

Gdzie i kiedy:
Środowe spotkania raz w miesiącu
W godzinach 18.00 – 19.30
Aula Collegium Civitas na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Wstęp wolny

Pozostałe daty 2016: 3 III, 6 IV, 11V, 8 VI