DORADZTWO ZAWODOWE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI – SPOTKANIE Z PANIĄ ANNĄ STOKOWSKĄ

ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ!

Planujesz przyszłą karierę? Chcesz dowiedzieć się, w jakiej branży najlepiej się sprawdzisz?

Zbadaj swoje predyspozycje zawodowe!

Spotkanie otwarte dla osób z niepełnosprawnościami.

Czas: 27 lutego 2017, godzina 17:00

Miejsce: Collegium Civitas, 12 piętro PKiN, sala 1225.

Bezpłatne spotkanie dedykowane osobom z niepełnosprawnościami.

Podczas spotkania będzie można wykonać testy zawodowe pomocne przy kreowaniu ścieżki zawodowej, określeniu potencjału oraz posiadanych możliwości.

Doradczyni zawodowa zinterpretuje wyniki, a następnie umówi się z uczestnikami na ich omówienie. W oparciu o nie będzie można spotkać się również z pośredniczką pracy i prawniczką.

O prowadzącej:

Anna Stokowska – doradca zawodowy, trener, coach. Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego uzupełniła podczas studiów podyplomowych w Łodzi. Współtwórczyni Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej Ochotniczych Hufców Pracy (poradnictwo zawodowe dla młodzieży). Zajmowała się wsparciem doradców zawodowych zatrudnionych w Szkolnych Ośrodkach Kariery oraz o pracą z osobami osadzonymi i pracownikami ośrodków penitencjarnych. Posiada doświadczenie w doradztwie dla osób niepełnosprawnych, korzystających z Ośrodków Pomocy Społecznej oraz osób usamodzielniających się i opuszczających Domy Dziecka.

Prosimy o potwierdzenie przybycia: kariera@civitas.edu.pl,  tel. 22 656 71 82.

PDF do pobrania