Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza na STREET ART – WARSZTATY

Data wydarzenia: 2016-04-15

a young woman journalist with a microphone and a cameraman

Centrum Karier Collegium Civitas zaprasza na STREET ART – WARSZTATY

Czas i miejsce: 15 kwietnia 2016; 14:00-16:00 sala 1147, Collegium Civitas Pałac Kultury i Nauki, XI piętro.

Uczestnicy warsztatów zapoznają się ze specyfiką techniki szablonu w teorii i w praktyce.

W czasie warsztatów przewidziany jest wykład o historii szablonu, elementach technologicznych, powiązaniu z technikami graficznymi oraz prezentacja wybranych twórców streetartowych,  posługujących się tą techniką na szeroką skalę.

W części praktycznej uczestnicy mogą nauczyć się samodzielnego przygotowania szablonu wyłącznie przy pomocy technik manualnych, bez użycia narzędzi cyfrowych.

Warsztaty poprowadzi:

Anna Koźbiel – absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej ASP, od kilku lat w kolektywie Xolor z Adamem Walasem maluje murale, m.in. dla Stacji Muranów, Warszawskiej Szkoły Filmowej, Muzeum Historii Żydów Polskich, Fundacji Instytutu Spraw Publicznych, Galerii Arsenał.

UWAGA: Projekt skierowany jest do studentów obcojęzycznych Collegium Civitas
z przynajmniej podstawow
ą znajomością języka polskiego, pochodzących z Europy Wschodniej

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kamila.kralczynska@civitas.edu.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Centrum Karier: https://ck.civitas.edu.pl/BK10/

FACEBOOK Collegium Civitas

Dlaczego Collegium Civitas maluje murale?

Warsztaty Street Art