CBnT CC zaprasza na szkolenie pt. „Przetrwają przygotowani. Jak reagować na zagrożenia ze strony aktywnego strzelca? Jak przeżyć w sytuacji zakładniczej?”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-09-17

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. „Przetrwają przygotowani. Jak reagować na zagrożenia ze strony aktywnego strzelca? Jak przeżyć w sytuacji zakładniczej?”, którego uczestnicy otrzymają certyfikat wydany przez Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas.

Uczestnicy szkolenia z elementami warsztatów:
– dowiedzą się, jak unikać zagrożeń,
– poznają zasady zachowania w fazie pojmania, transportu i przetrzymywania,
– zostaną zapoznani z metodami potencjalnego nękania,
– poznają najważniejsze zasady wchodzenia w interakcje z porywaczami,
– zapoznają się z uwarunkowaniami potencjalnej decyzji o ucieczce.

Szkolenie będzie obejmowało nie tylko wykłady i warsztaty – jego uczestnicy wezmą także udział w symulacji incydentu terrorystycznego!

Szkolenie skierowane jest do osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo w firmach, instytucjach i organizacjach. Jest przeznaczone także dla tych, którzy chcą taką wiedzę zdobywać na własne potrzeby – ze względu na bezpieczeństwo swoje i rodziny.

Szkolenie zorganizowane będzie w Centrum Konferencyjnym Pałac Ossolińskich, Sterdyń w dn.  17-18 września 2016 r. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt (obejmuje szkolenie, wyżywienie, nocleg i certyfikat)

  • 1550 PLN plus VAT *
  • Wiadomości w sprawie przesłania formularza zgłoszeniowego oraz ewentualne pytania prosimy kierować na adres: cbnt@civitas.edu.pl
  • Informacji udziela także Katarzyna Dąbrowska – Koordynator projektu – pod numerem telefonu 697 411 380
  • Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych wraz z potwierdzeniem wpłaty: 13 wrzesnia 2016 r. 

Pliki do pobrania:

Prowadzący szkolenie:

Krzysztof Liedel, Dyrektor CBnT, emerytowany policjant, ekspert w zakresie zwalczania terroryzmu międzynarodowego
Grzegorz Cieślak, Koordynator Zespołu Analiz Zamachów Bombowych, emerytowany funkcjonariusz BOR, instruktor minerstwa-pirotechniki
Andrzej Mroczek, Koordynator ds. Szkoleń CBnT CC, emerytowany policjant z doświadczeniem w wydziale terroru kryminalnego i zabójstw
Paulina Piasecka, wicedyrektor CBnT ds. programowych, specjalistka w zakresie profilaktyki i komunikacji społecznej w sytuacjach kryzysowych

Zapraszamy do udziału!

Informacji udziela także:

Katarzyna Dąbrowska – Koordynator projektu

Tel. 697 411 380

FACEBOOK Collegium Civitas

*Szkolenia w zakresie kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych są zwolnione z VAT. W przypadku korzystania ze zwolnienia prosimy o przesłanie stosownego oświadczenia wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa.