Bezpłatne warsztaty: Jak nie odkładać spraw na później, czyli aby chciało Ci się chcieć!

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2016-05-13

Jak nie odkładać spraw na później, czyli aby chciało Ci się chcieć!
Centrum Karier CC we współpracy z Kelly Services Poland zaprasza na bezpłatne warsztaty!

Kiedy? 13 maja 2016 godz. 11.00-13.00
Gdzie? Collegium Civitas, PKiN, sala 1147, XI piętro
O czym będzie mowa? Masz wiele pomysłów na swoją karierę zawodową, ale nie potrafisz przejść do działania? Wydaje Ci się, że to, co robisz nie daje oczekiwanych efektów, a życie przecieka Ci przez palce? Te warsztaty są dla każdego, kto chce przejść od słów do czynów i otworzyć się na nowe wyzwania zawodowe!

Warsztat poprowadzi: Katarzyna Wojtas – Recruiter HR & Administration
Trenerka posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w Polsce, jak i za granicą z dziedziny finansów i inwestycji, bankowości, konsultingu, zamówień publicznych, HR i administracji. Rekrutowała pracowników do największych firm SSC/BPO.  Katarzyna Wojtas ukończyła Manchester Metropolitan University.

Zapisy: kamila.kralczynska@civitas.edu.pl 

 

Kelly Services, Inc. (NASDAQ: KELYA, KELYB) powstało w 1946 roku, koncentrując się początkowo
na usługach związanych z rekrutacją pracowników tymczasowych. Przez ponad pół wieku firmie udało się utrzymać pozycję lidera w branży, a było to możliwe dzięki oparciu działalności na zasadzie: „inwestujemy
w ludzi”. Dziś ta strategia przynosi korzyści naszym Klientom na całym świecie. Kelly rozwija się razem
z rynkiem, starając się zawsze wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom i trendom. Będziemy kontynuować tę tradycję, dostosowując nasze rozwiązania tak, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, zarówno lokalnie jak i na gruncie globalnym. Obecnie Kelly posiada przedstawicielstwa w ponad 30 krajach, co roku zapewniając zatrudnienie ponad 550,000 osób.