Kalendarium

Welcome Days studentów niestacjonarnych

Witamy nowo przyjętych studentów niestacjonarnych! W trakcie spotkań otrzymacie komplet niezbędnych informacji o Uczelni, poznacie przedstawicieli Władz oraz pracowników administracyjnych.

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Zbliża się uroczystość otwierająca nowy rok akademicki w Collegium Civitas.

Welcome Days studentów stacjonarnych

Witamy nowo przyjętych studentów stacjonarnych! W trakcie spotkań otrzymacie komplet niezbędnych informacji o Uczelni, poznacie przedstawicieli Władz oraz pracowników administracyjnych.

Sympozjum naukowe: History in a Post-Truth World

Czy historyk ma do odegrania szczególną rolę w ochronie pamięci publicznej przed „faktami alternatywnymi”? W jaki sposób „kultura postprawdy” wpływa na naukowy i popularny dyskurs historyczny, a także czy są historycy, którzy sami odwołują się do retoryki postprawdy? Zapraszamy na sympozjum!

Konkurs o nagrodę prof. Roberta Mroziewicza

Zapraszamy absolwentów studiów magisterskich do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu stosunków międzynarodowych, dyplomacji, bezpieczeństwa międzynarodowego i cyfrowego.

Model European Union Warsaw

Ciekawa propozycja dla młodzieży i studentów zainteresowanych polityką, dziennikarstwem, Unią Europejską, procesami rządzenia w UE, nawiązywaniem kontaktów z przyszłymi europejskimi przywódcami!

Collegium Młodych – warsztaty edukacji medialnej i cyfrowej dla młodzieży!

Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas zapraszają uczniów i uczennice szkół średnich do wzięcia udziału w bezpłatnych dwudniowych warsztatach z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej.

Stoisko Collegium Civitas na urodzinowej imprezie PKiN

Świętuj urodziny Pałacu Kultury i Nauki razem z nami!

„The Design and Thinking Camp” w Indonezji

Studenci Collegium Civitas zaproszeni są do udziału w międzynarodowym programie w Indonezji!

From Gutenberg to Zuckerberg

W dniu 5 lipca w Collegium Civitas odbędzie się wykład „From Gutenberg to Zuckerberg” Richarda Hornika, znanego eksperta w dziedzinie umiejętności korzystania z mediów oraz dyrektora programów partnerskich Center for News Literacy na Uniwersytecie Stony Brook.

Bieg Tyma. Zdobądź 30 piętro. Zdobądź studia w Collegium Civitas!

WIELKIE LOSOWANIE. Wśród biegaczy zostanie wylosowana nagroda – studia podyplomowe na kierunku Marketing sportów ekstremalnych.

Specjalna oferta studiów magisterskich

Jesteś absolwentem Collegium Civitas? Wybierasz się na studia magisterskie? Specjalne dla Ciebie przygotowaliśmy ciekawą ofertę promocyjną, dzięki której zaoszczędzisz nawet 1000 zł.

Perspektywy rozwoju sytuacji w Palestynie

Ambasada Państwa Palestyny w Warszawie i Pracowania Bezpieczeństwa Kulturowego Collegium Civitas zapraszają na seminarium „Perspektywy rozwoju sytuacji w Palestynie”.

Poznaj siebie i bądź sobą

Czy zdaję sobie sprawę ze swoich emocji i myśli? Czy czuję co jest dla mnie dobre ? Czy akceptuję siebie? Zapraszamy na bezpłatne seminarium!

PEKIN – fantazja o Pałacu Kultury i Nauki

Niezwykła wycieczka do czasu pękniętego. Spektakl teatru Collegium Civitas. Premiera 20 czerwca o godz. 18.00!

Kobiety Śląska – sesja panelowa z udziałem naukowców CC

Jak jest rola liderek lokalnych społeczności? Czy ich działalność przekłada się na zaangażowanie kobiet w danym regionie? Jakie działania podejmują miejscowe aktywistki i co interesuje lokalne społeczności?

Czy australijski model imigracji może mieć zastosowanie w Europie?

Australijska recepta na ograniczenie nielegalnej imigracji - dyskusja z udziałem m.in. przedstawicieli Collegium Civitas i Polskiej Akademii Nauk.

Czy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji będą bezpieczne?

Mundial w cieniu terroryzmu – czy kibice na imprezach masowych są bezpieczni?

Badanie i mierzenie przywództwa

Jak najlepiej badać przywództwo? Czy da się przewidzieć jego skuteczność? - konferencja z udziałem ekspertów Collegium Civitas oraz zaproszonych gości.

Warsztaty PROGRAMMATIC

Chcesz nauczyć się praktycznych umiejętności w obszarze marketingu, reklamy, promocji i PR? Weź udział w warsztatach jednego z największych domów mediowych - OMD!