Kalendarium

Konferencja Przywództwo 3.0

W trakcie konferencji „Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu” eksperci i praktycy z największych firm i organizacji w Polsce będą omawiać najnowsze trendy w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim oraz konkretne rozwiązania wspierające rozwój biznesu.

Wieczór otwarty studiów Train the Trainer Porozumienie bez Przemocy

Jeśli chcesz sprawdzić czy te studia są dla Ciebie, poznać wykładowców, zadać pytania i uzyskać odpowiedzi, pracować z grupami, zapraszać do przestrzeni dzielenia się PbP koniecznie zarezerwuj sobie czas.

Doświadczenia budżetów partycypacyjnych

Konferencja podsumowująca i prezentująca wyniki projektu „Budżet partycypacyjny dla zrównoważonego rozwoju w stolicach krajów wyszehradzkich (PBV4)”

Public attitudes towards the death penalty

Dr Mai Sato opowie o tym, z czego wynika poparcie dla stosowania kary śmierci i jak (nie)stabilna i (nie)zdecydowana jest taka postawa. Wypowiedzi zostaną poparte wynikami badań empirycznych, które przeprowadziła w Japonii.

IX Konferencja MENA - Między Wschodem a Zachodem – laboratorium bliskowschodnie

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń dotyczących współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa.

Warszawskie Colloquium Kryminologiczne

Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 15.30 w sali 934 Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki (IX piętro). Pomysł wspólnych spotkań zrodził się na seminarium dotyczącym historii polskiego więziennictwa, organizowan...

Erasmus+: II termin rekrutacji

Do 12 października 2018 r. można ubiegać się o wyjazd do jednej z uczelni partnerskich na semestr letni w roku akademickim 2018/2019. Sprawdź szczegóły!

Czy Twój głos jest reprezentowany w Parlamencie Europejskim? Sprawdź na portalu YourVoteMatters.eu!

Który z polskich przedstawicieli Parlamentu Europejskiego wyraża Twoje poglądy? Za czym opowiadają się nasi eurodeputowani? Czy to możliwe, że masz więcej wspólnego z parlamentarzystami z Malty lub Hiszpanii niż z politykami z własnego kraju?

Dzień otwarty Radia Pałacc

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w sferze dziennikarstwa? A może tylko zobaczyć, jak „to” działa? W imieniu redakcji radia PAŁACC zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego będziecie mieli możliwość poznania studia „od kuchni”.

Welcome Days studentów niestacjonarnych

Witamy nowo przyjętych studentów niestacjonarnych! W trakcie spotkań otrzymacie komplet niezbędnych informacji o Uczelni, poznacie przedstawicieli Władz oraz pracowników administracyjnych.

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Już za kilka dni społeczność akademicka Collegium Civitas powita nowy rok akademicki 2018/2019! Podczas uroczystości odbędzie się m. in. ślubowanie studentów I roku, a najlepsi absolwenci otrzymają dyplomy z wyróżnieniem.

Welcome Days studentów stacjonarnych

Witamy nowo przyjętych studentów stacjonarnych! W trakcie spotkań otrzymacie komplet niezbędnych informacji o Uczelni, poznacie przedstawicieli Władz oraz pracowników administracyjnych.

Festiwal Nauki – otwarte spotkania z ekspertami

Zastanawiasz się, czy mógłbyś pełnić rolę lidera? Nie wiesz, jak dobrać komunikat do danej grupy docelowej? A może planujesz ważne przyjęcie i nie chcesz popełnić dyplomatycznej gafy? Wybierz interesujący Cię temat spotkania i porozmawiaj z ekspertami z Collegium Civitas!

Przejmij Inicjatywę! Europejska inicjatywa obywatelska

Poznaj obywateli i organizacje, z którymi będziesz mógł porozmawiać o sprawach, które są dla Ciebie ważne i wspólnie zastanowić się nad możliwościami wpływania na politykę europejską.

Sympozjum naukowe: History in a Post-Truth World

Czy historyk ma do odegrania szczególną rolę w ochronie pamięci publicznej przed „faktami alternatywnymi”? W jaki sposób „kultura postprawdy” wpływa na naukowy i popularny dyskurs historyczny, a także czy są historycy, którzy sami odwołują się do retoryki postprawdy? Zapraszamy na sympozjum!

Walka z terroryzmem po 11 września 2001 r.

Tematem spotkania będzie ewolucja metod i narzędzi stosowanych w walce z terroryzmem w ciągu ostatnich 17 lat. W panelu dyskusyjnym udział wezmą przedstawiciele CBnT CC oraz zaproszeni goście.

Konkurs o nagrodę prof. Roberta Mroziewicza

Zapraszamy absolwentów studiów magisterskich do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu stosunków międzynarodowych, dyplomacji, bezpieczeństwa międzynarodowego i cyfrowego.

24-27 sierpnia 2018 r. Model European Union Warsaw

Ciekawa propozycja dla młodzieży i studentów zainteresowanych polityką, dziennikarstwem, Unią Europejską, procesami rządzenia w UE, nawiązywaniem kontaktów z przyszłymi europejskimi przywódcami!

Collegium Młodych – warsztaty edukacji medialnej i cyfrowej dla młodzieży!

Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas zapraszają uczniów i uczennice szkół średnich do wzięcia udziału w bezpłatnych dwudniowych warsztatach z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej.

Stoisko Collegium Civitas na urodzinowej imprezie PKiN

Świętuj urodziny Pałacu Kultury i Nauki razem z nami!