Zakończenie roku akademickiego 2017/2018

W czwartek, 7 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie 21. roku akademickiego w historii Collegium Civitas. W pięknych wnętrzach PKiN zebrali się studenci, absolwenci, pracownicy i zaproszeni goście, aby wspólnie podsumować miniony rok.

Podczas oficjalnej części uroczystości  przemówienie wygłosił Rektor, prof. Stanisław Mocek, który podziękował wszystkim za wkład pracy oraz życzył dalszych sukcesów w realizacji planów osobistych i zawodowych.

Wyróżnienia odebrali pracownicy naukowo – dydaktyczni, docenieni za osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej w mijającym roku akademickim, eksperci, promujący Uczelnię  w szeroko rozumianych mediach oraz najlepsi kierownicy i kierowniczki specjalności, którzy otrzymali nagrody ufundowane przez Santander Universidades.

W minionym roku dużą aktywnością wykazali się studenci Collegium Civitas, którzy uruchomili pierwsze w historii Uczelni „Radio Pałacc” oraz dedykowaną mu stronę internetową – radiopalacc.pl. Pomysłodawca oraz główny twórca i realizator projektu przyjął czek o wartości 1.000 zł na dalszy rozwój działalności radia, a wszyscy zaangażowani studenci otrzymali dyplomy.

Podczas wydarzenia nagrody zostały wręczone również utalentowanym młodym artystom, którzy brali udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Koło Naukowe 3D-Diplomacy oraz studentom, aktywnie działającym na rzecz społeczności akademickiej.

Oficjalną część uroczystości zakończył występ chóru Ars Cantata.

Całej społeczności akademickiej Collegium Civitas życzymy udanych wakacji, spokojnego wypoczynku i nabrania sił do realizacji wszystkich planów i zamierzeń!