YouTuberzy w Collegium Civitas oraz nowości ze świata gier planszowych

Udostępnij strone

12.12.2016

9 grudnia br. w Collegium Civitas odbyły się warsztaty pt. „Jak grać w sieci?”. W programie znalazło się spotkanie z Youtuberami oraz testowanie gier elektronicznych i planszowych. Nowością była  limitowana edycja Monopoly – Legia Warszawa – w ramach pokazu przedpremierowego. 

Tego dnia była wyjątkowa okazja spotkania z twórcami internetowymi – gośćmi byli Kosper, Requer, Dziarnoś, Make Up By Utnicka. Pierwszy z nich jest studentem Collegium Civitas na kierunku Dziennikarstwo i nowe media. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość wysłuchania krótkich  prelekcji, m.in:  jak tworzyć własne materiały w serwisie YouTube oraz o tajnikach reklamy internetowej. Była okazja do poznania jak działa reklama na YouTube oraz podstaw prowadzenia kanału YouTube – jak mogą nam przydać się w tym studia?

Organizatorzy przygotowali stanowiska „free to play”, gdzie można było zagrać w FIFA 17, Civilization VI oraz Now Sing. W oddzielnej sali były przygotowane stanowiska do gier planszowych. Zwycięzca planszowej wersji Monopoly PRL otrzymał atrakcyjną nagrodę od wydawcy.

Nie tylko dla kibiców warszawskiego wojskowego klubu piłkarskiego organizatorzy przygotowali przedpremierowy pokaz gry planszowej Monopoly – edycja specjalna Legia Warszawa. Nowość cieszyła się sporym zainteresowaniem. Tego typu edycje specjalne gier planszowych są produkowane dla większości popularnych europejskich klubów piłkarskich.

Dla tych, którzy nie znają zaproszonych gości załączamy linki do profili YouTuberów.

– Kosper – student Collegium Civitas – https://www.youtube.com/user/ThePKgames

– Requer – https://www.youtube.com/user/xRequerPL

– Dziarnoś – https://www.youtube.com/user/DziarnosHD

– Make Up By Utnicka – https://www.youtube.com/user/makeupbyutnicka

Współorganizatorem wydarzenia był EPIC MAKERS.

Collegium Civitas – więcej niż studia!

Fotorelacja przygotowana przez Olgę Vyshnevską.