Wykłady otwarte dla dorosłych w Collegium Civitas

Udostępnij strone

02.04.2018

Szukasz sposobu, aby bezpłatnie rozwijać swoje zainteresowania? Zastanawiasz się nad wyborem studiów podyplomowych? Chcesz poznać i porozmawiać z ekspertami znanymi z pierwszych stron gazet? Weź udział w wykładach otwartych Collegium Civitas i poznaj naszą uczelnię.

Osoby, które poszukują dla siebie ciekawych kierunków studiów oraz pasjonaci dziedzin związanych z reklamą, psychologią, kryminologią oraz stosunkami międzynarodowymi, mogą wybierać wśród zajęć takich jak np. Podstawy marketingu i reklamy, Unia Europejska we współczesnych stosunkach międzynarodowych, Psychologia kryminalna, Gospodarka i społeczeństwo, Planowanie kampanii on-line, Terroryzm i zagrożenia bezpieczeństwa, Komunikacja i negocjacje międzykulturowe, Praktyka działalności w III sektorze, Zabójcy seryjni, Ekonomia międzynarodowa, Zarządzanie i przedsiębiorczość, Dyplomacja kulturalna i Media społecznościowe.

Zajęcia w języku polskim i angielskim prowadzone są m.in. przez Jacka Żakowskiego z redakcji „Polityki”, Karolinę Lewicką, dziennikarkę TOK FM, ambasadora dr. Sławomira Klimkiewicza, dr. Krzysztofa Liedela i wielu innych.

Wykłady prowadzone są od poniedziałku do piątku, zgodnie z harmonogramem zajęć dostępnym poniżej. Osoby zainteresowane udziałem w wybranych zajęciach, zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa najpóźniej na dwa dni przed datą wybranego wykładu.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zajęć prowadzonych w języku polskim i angielskim oraz przesłania e-maila potwierdzającego udział w wybranych wykładach na adres: magdalena.fruba@civitas.edu.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych: imię, nazwisko, tytułu wykładu i termin zajęć.

LISTA WYKŁADÓW w języku polskim

LISTA WYKŁADÓW w języku angielskim