Wybory do Samorządu Studenckiego 2018

Udostępnij strone

19.12.2017

LISTA KANDYDATÓW (kolejność alfabetyczna)

Sofya Chepil

Witajcie! Hello there!

Jestem bardzo aktywną osobą. Staram się planować swój czas tak, by zdążyć zrobić jak najwięcej ciekawych rzeczy w przeciągu dnia. Poniżej zamieszczam główne swoje cele i plany. Kandyduje, bo zależy mi na stworzeniu i podtrzymywaniu na naszej uczelni (mojej alma mater) atmosfery motywującej do działania i skutecznego rozwoju, inspirującej do podołania szczytów swoich możliwości!

 1. Organizacja szkoleń mentoringowych z ekspertami w tym:
 • jak zarządzać własnym życiem;
 • jak skutecznie planować czas by zdążać więcej;
 • z umiejętności miękkich;
 • spotkania nt. założenia i rozwoju własnego biznesu;

oraz dużo innych ciekawych tematów do realizacji. Postaw na wielostronny rozwój! Określ swoje ambitne cele, marzenia i skutecznie je zaplanuj.

 1. „Świat pod lupą” – dyskusje na aktualne tematy światowe (np. polityczne, ekonomiczne), z udziałem szerokiego grona ekspertów z różnych dziedzin.
 2. Projekt „Zgłoś pomysł!” – umożliwienie studentom wyrażenie swoich uwag, zastrzeżeń (np. przez skrzynki w korytarzach CC, mailowo itd.), gdzie mogliby zgłaszać nowe pomysły dotyczące życia studenckiego (czego brakuje, czego za dużo, ogólnie atmosferę na uczelni).
 3. Program weryfikacji interesów. Jak często stwierdzał(a)eś, że masz mało znajomych ze wspólnym hobby, a tak Ci tego brakuje? A może chciał(a)byś spróbować coś nowego, a nie bardzo wiesz z czego zacząć albo po prostu chcesz najpierw zanurzyć się w tą atmosferę? Mówisz i masz! 😊 Pomysł polega na stworzeniu specjalnych grup na facebooku i nie tylko, do których dołączają się osoby zainteresowane w konkretnych dziedzinach. Pomoże to znaleźć twoją bratnią duszę.
 4. Klub Internacjonalny (Spotkania studentów CC z różnych krajów; wymiana doświadczeń, inspiracji; praktyka języków obcych, fajnie spędzony czas).
 5. Dni kultur świata (cykle wydarzeń promujących różne kultury świata, m.in. obyczaje i tradycje, kuchnię, gry, filmy, nauka podstaw tych języków) – stań się obywatelem świata, nie buduj sobie barier!
 6. Wycieczki rozwojowe (odkryj swoje talenty podczas podróży) w Polsce i zagranicą.
 7. Plan uskutecznienia docierania informacji do studentów. Również okazanie wsparcia studentom (gdy nie jesteś pewny co z tym fantem zrobić).
 8. Aktywne, różnobarwne życie studenckie: postaw na sport, eventy tematyczne oraz integracyjne. Poznawaj mnóstwo nowych osób, poszerzaj horyzonty, wyjdź z zony komfortu, bo warto!
 9. Komfortowe przebywanie na uczelni: mój cel – przyczynić się do stworzenia zon „total relax”, gdzie studenci mogliby odpocząć, mile spędzić czas w przerwach (krótkich i tych dłuższych).

W tym krótkim planie zamieściłam najważniejsze zadania i cele, które będę starać się realizować aż do skutku!

Każdy ma prawo na spełnienie marzeń, każdy jest w czymś najlepszy! Studencie CC, chcę Ciebie wesprzeć w realizacji twoich planów i marzeń oraz ułatwić Ci drogę do sukcesu! Chcę żeby każdy student pozyskał z tych studiów jak najwięcej, rozwijał się i żył pełnią życia, gdyż jest to najlepszy czas na to!

Z poważaniem, Sofiya Chepil

Anna Maria Dombek

Nazywam się Anna Dombek i jestem absolwentką studiów azjatyckich uniwersytetu SWPS. Swoją przygodę z CC rozpoczęłam w tym roku i obecnie jestem studentką stosunków międzynarodowych II stopnia, ze specjalizacją dyplomacja.

Przez dwa lata byłam nauczycielką języka angielskiego w chińskiej prowincji Henan, gdzie miałam okazję nie tylko podszkolić znajomość chińskiego, ale także poznać kulturę Chin „od środka”. Podczas dwuletniego pobytu na obczyźnie udało mi się nawiązać kontakt z ludźmi z całego świata, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do kolejnych podróży oraz poznawania innych kultur. Zrozumiałam jak ważne jest zacieśnianie więzów międzynarodowych oraz chęć wzajemnego zrozumienia.

Pragnę wykorzystać przywiezione ze sobą doświadczenie, aby móc zintegrować ze sobą tak zróżnicowaną narodowo społeczność studentów Collegium.

Ważną dla mnie kwestią jest również rozwój naukowy oraz zawodowy. Mam nadzieję, że w przyszłości Samorząd Studencki CC zajmie się organizacją szkoleń, spotkań z profesjonalistami i studenckich konferencji naukowych.

W wolnych chwilach oglądam filmy z okresu złotej ery Hollywood oraz gotuję. Postaram się, aby w Collegium Civitas nie zabrakło również wydarzeń rozrywkowych, np. „old-schoolowych” pokazów filmowych, prelekcji o dalekich podróżach, czy nawet warsztatów kulinarnych 😉

Tomasz Orłowski

Tomasz Orłowski jest studentem I roku Socjologii o specjalności: reklama, marketing i nowe media.
Tomka zainteresowania są ściśle związane z jego kierunkiem studiów jednak nie ogranicza się On tylko do spraw z pierwszych stron gazet.
Dość kontrowersyjną cechą, która wyróżnia Tomka na tle większości innych osób jest umiejętność wyzbywania się uczyć i emocji podczas podejmowania ważnych decyzji.
Tomasz mimo tego nie pozostaje głuchy na sugestie i rady swoich Kolegów i Koleżanek a także Pracowników Uczelni. Potrafi słuchać oraz przyznać się do błędów.
Marzeniem Tomka jest aby na świecie panował ład i pokój oraz aby nikomu nie doskwierał głód.
Tomek startuję do samorządu ponieważ prezentuję postawę aktywną, nie chce być obojętny na losy Społeczności Uczelni, wręcz przeciwnie chce ją współtworzyć!

Plan wyborczy

 1. Uporządkowanie struktur Samorządu poprzez powołanie sekcji odpowiadających preferencjom Społeczności Collegium Civitas.
 2. Pomoc nowym studentom w adaptacji oraz integracji ze społecznością Uczelni (tworzenie grup roczników na portalach społecznościowych jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.)
 3. Organizacja wyjazdów wakacyjnych dla Społeczności Collegium Civitas do atrakcyjnych kulturowo zakątków świata.
 4. Współpraca przy rozwoju, organizacji oraz promowaniu inicjatyw naszych Studentów.
 5. Poszerzenie oferty eventów organizowanych przez Samorząd.
 6. Poprawa jakości działania social mediów Samorządu oraz facebookowej grupy zrzeszającej studentów.
 7. Ułatwienie komunikacji pomiędzy Samorządem a Studentami. Wszystkie Wasze sugestie będą miały znaczenie!

Tomasz Orłowski is a first year student of Sociology: advertising, marketing, new media.
Tomek’s interests are strictly related to his faculty although he’s not only confined to front pages.
One of quite unusual ability of him is getting rid of any emotions while making decisions. Despite that Tomek is not being blind for any suggestions or advices.
One of his dream for people to never feel the fear of hunger and the world to be a better and more peaceful place.
Tomek is running for council candidate because he is not being passive for schools community problems, he wants to be a part of it!

Electoral program

 1. Sorting out student’s council structures by establishing sections suitable for Collegium Civitas community.
 2. Providing help for new students by creating groups via social media even before academic year.
 3. Arranging summer trips for our students to unconventional parts is the world.
 4. Collaboration in order to promote and develop initiatives created by our students
 5. Improvement the quality of social media as well as functioning of Facebook page.
 6. Extending amount of events organized by student council.
 7. Making communication among students and council easier. All your suggestions matter!

 

Tetiana Robulets

Marzena Siarkiewicz

Andrii Trehubow