Podwójny dyplom otwiera drzwi do kariery

Udostępnij strone

22.08.2017

Collegium Civitas uruchamia specjalność, na której studenci uczą się również w USA.

Studenci Collegium Civitas mają możliwość uzyskania podwójnego dyplomu na poziomie studiów magisterskich na kierunku International History and Security Studies na mocy porozumienia naszej Uczelni z Wydziałem Historycznym West Virginia University w Stanach Zjednoczonych.

West Virginia University to amerykańska uczelnia wyższa założona w 1867 r. w Morgantown w Wirginii Zachodniej. Business Insider mianował Morgantown dziewiątym najlepszym miastem akademickim w Ameryce. WVU ma wydzielone kampusy w Charleston, Keyser, Martinsburgu oraz Montgomery. Uniwersytet oferuje 191 programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich poprzez 15 szkół akademickich i kolegiów, w tym pięć szkół zawodowych: stomatologia, prawo, medycyna, pielęgniarstwo, farmacja i zdrowie publiczne. West Virginia University zajmuje 183 miejsce w rankingu Best Colleges is National Universities 2017 wśród najlepszych uczelni wyższych w Ameryce.

To kolejna, po niespełna miesiącu (umowa o współpracy z  Anglia Ruskin University) atrakcyjna propozycja Collegium Civitas adresowana zarówno do kandydatów, jak i studentów naszej Uczelni.