Unikatowe studia podyplomowe

Udostępnij strone

30.07.2019

Motywacje towarzyszące decyzji o wyborze studiów podyplomowych są tak różne jak potrzeby słuchaczy. Collegium Civitas odpowiada na nie bogatą ofertą interdyscyplinarnych studiów, kursów i szkoleń.

Studia podyplomowe w Collegium Civitas to 26  programów z 6 obszarów tematycznych: Nowe media i dziennikarstwo, Stosunki międzynarodowe i dyplomacja, Zarządzanie i marketing, Socjologia, kultura i sztuka, Bezpieczeństwo i analiza informacji, Psychologia i coaching. Oferta jest co roku aktualizowana w oparciu o zmieniające się potrzeby pracodawców i zmiany na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe. – Nasze studia mają swój unikatowy, interdyscyplinarny profil. Podejmujemy tematy, które dopiero pojawiają się w Polsce, i kształcimy liderów w tych obszarach. Przygotowujemy słuchaczy do wyzwań przyszłości – mówi prof. Stanisław Mocek, rektor Collegium Civitas.

 

Rekrutacja trwa!

 

W trwającej obecnie rekrutacji Collegium Civitas oferuje m.in. kierunki: Neuromanagement, Zarządzanie prywatną placówką medyczną, Zarządzanie ochroną środowiska, Dziedzictwo śródziemnomorskie czy prowadzone w całości w języku angielskim  – Business Services Executive Management. Wychodząc naprzeciw rynkowemu zapotrzebowaniu, uczelnia wkrótce rozpocznie też nabór na prowadzone w całości online studia MBA.  To połączenie najnowszej wiedzy na temat gospodarki w dynamicznie zmieniającym się świecie cyfrowym, doskonalenia najważniejszych kompetencji przywódczych i elastycznej metodyki nauczania dostosowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości słuchaczy.

 

W ofercie Collegium Civitas znajdują się programy kształcące zarówno w zakresie twardych kompetencji, jak i studia filozoficzne czy psychologiczne, rozwijające umiejętności miękkie i zainteresowania Słuchaczy. To propozycja skierowana nie tylko do osób planujących dalszy rozwój zawodowy, lecz także tych, którzy chcą realizować swoje pasje lub zupełnie zmienić ścieżkę kariery.

 

Uczelnia kładzie nacisk na praktyczny wymiar studiów – programy są przygotowywane we współpracy z cenionymi ekspertami z międzynarodowym doświadczeniem w biznesie, dyplomacji czy mediach, a zajęcia prowadzone są w formie m.in. warsztatów, dyskusji i sesji. Studenci cenią sobie także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów w środowisku branżowym, którą zapewnia szeroka sieć partnerów biznesowych i instytucjonalnych.

 

Poziom satysfakcji słuchaczy jest stale monitorowany, a potrzebne modyfikacje wprowadzane są na bieżąco. – Według przeprowadzonych badań ponad 90% słuchaczy jest zadowolonych z wyboru naszej uczelni, a blisko 95% poleca studia w Collegium Civitas – dodaje Teresa Wierzbowska, pełnomocnik rektora ds. kształcenia ustawicznego.