Studentka Collegium Civitas otrzymała wyróżnienie MSZ

Udostępnij strone

27.06.2016

Dziś, 27 czerwca w sali im. J. Giedroycia w gmachu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagrody w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Studentka Collegium Civitas Pani Natalia Misiewicz została uhonorowana nagrodą wyróżnienia za pracę magisterską pt. „Zarządzanie tożsamością marki ‚Polska‛ jako element brandingu narodowego”.

Promotorem pracy był dr Piotr Toczyski – socjolog, badacz i praktyk komunikacji masowej.

Recenzentem był dr Ryszard Żółtaniecki – socjolog, dyplomata, kierownik Akademii Służby Zagranicznej i Dyplomacji Collegium Civitas.

Collegium Civitas kształci studentów na najwyższym poziomie. Dzięki wyjątkowej kadrze, wśród której znajduje się wielu aktywnych dyplomatów z ogromnym dorobkiem nasi studenci otrzymują wiedzę i wsparcie od najlepszych. Jako uczelnia jesteśmy dumni z każdego sukcesu naszych studentów i absolwentów, ale w szczególności gdy sukces jest tak wyraźnie związany z możliwościami kształcenia jakie oferuje Collegium Civitas.

Składamy serdeczne gratulacje Pani Natalii Misiewicz za tak prestiżowe wyróżnienie.

Promotorowi oraz recenzentowi życzymy następnych wyróżnionych prac magisterskich w nadchodzącym roku.

9O4B3403

 

 

9O4B3388

Zdjęcia ze strony msz.gov.pl