Studenci CC – przyszli eksperci w zarządzaniu projektami

Udostępnij strone

28.03.2018

W dniach 15-23 marca studenci z organizacji studenckich i kół naukowych Collegium Civitas uczestniczyli w Akademii Liderów, której program obejmował cykl szkoleń z zakresu efektywnego i profesjonalnego zarządzania projektami. Celem projektu było podniesienie kompetencji związanych z zarządzaniem projektami, współpracą w grupie, motywacją i asertywnością.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez p. Julitę Muchę, jednego z najlepiej ocenianych trenerów współpracujących z Centrum Karier Collegium Civitas.

Władze uczelni dokładają wszelkich starań, aby stworzyć najlepsze warunki do rozwoju organizacji studenckich. Projekt powstał z inicjatywy dr Anny Siwek, prorektor ds. studenckich oraz Centrum Karier.

Opinie uczestników szkolenia:

Szkolenie przeprowadzone przez p. J. Muchę było niesamowicie ciekawe i pouczające, pomogło członkom wszystkich organizacji studenckich CC poznać się i zintegrować. Dowiedzieliśmy się jak dobrze zarządzać projektem i zespołem. Myślę, że jest to przydatna wiedza, potrzebna do zorganizowania planowanych przez nas wydarzeń na uczelniAnna Dombek.

Akademia Liderów to idealne przedsięwzięcie dla studentów, chcących udoskonalać umiejętności przydatne do działalności w organizacjach studenckich. Rozwój to słowo klucz, nie tylko w wypadku projektuDominik Owczarek.

Szkolenia z Julitą to sama przyjemność! Ma ciekawe podejście do studentów, ponadto przez cały czas atmosfera była cudowna. Nie tylko zdobyłam nowe umiejętności, ale poznawałam bliżej innych aktywnych studentów. Wspaniałe doświadczenie! –  Sofiya Chepil.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zaangażowania w działalność na rzecz naszej Uczelni!