Podwójny dyplom z West Virginia University – początek rekrutacji na specjalność International History and Security Studies

Z przyjemnością informujemy, że 5.02.2018 rozpoczęliśmy rekrutację na specjalność International History and Security Studies, której studenci uzyskają podwójny dyplom – Collegium Civitas oraz amerykańskiej uczelni West Virginia University.

Program składa się 2 semestrów studiów w Collegium Civitas oraz 2 semestrów w West Virginia University.

Absolwenci otrzymają dwa dyplomy na poziomie magisterskim: dyplom M.A. z West Virginia University oraz dyplom magistra Stosunków międzynarodowych z Collegium Civitas.

Więcej informacji o programie: International History and Security Studies – podwójny dyplom z West Virginia University