Płatne staże dla studentów Collegium Civitas

Udostępnij strone

12.05.2016

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło wyniki konkursu na staże dla studentów studiów stacjonarnych. Projekt Collegium Civitas został wysoko oceniony i otrzymał dotację, która umożliwi naszym studentom wzmocnić kompetencje praktyczne.

Projekt będzie realizowany od maja 2016 do marca 2018 roku. Dzięki niemu, studenci Collegium Civitas będą mieli możliwość lepszego wejścia na rynek pracy oraz wzmocnienia swoich kompetencji praktycznych. Z tej szansy skorzysta kilkudziesięciu studentów Collegium Civitas, studiujących stacjonarnie na ostatnim roku studiów I i II stopnia.

Dofinansowanie obejmie staże trwające od jednego do trzech miesięcy, zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Zwycięstwo Collegium Civitas w konkursie projektów edukacyjnych świadczy o docenieniu innowacyjnej i dostosowanej do rynku pracy oferty edukacyjnej uczelni. Koncepcja płatnych staży to również realizacja zobowiązania, które zawarliśmy w haśle Więcej niż studia!

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest agencją wykonawczą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Powołane zostało jako jednostka realizująca zadania z zakresu polityki naukowej, naukowo-technicznej i innowacyjnej państwa. Jej celem jest budowanie   dialogu między środowiskiem nauki i biznesu.

Zwycięski projekt został przygotowany przez Dział Projektów Collegium Civitas, który jest kierowany przez Prorektor dr Małgorzatę Baran.

 

Drodzy Studenci, jeśli jesteście zainteresowani odbyciem płatnych staży, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 23 maja o godz. 14.00 w Auli A.

Przypominamy, że projekt dotyczy studentów studiów stacjonarnych Dziennikarstwa i Nowych Mediów (I stopień 3 rok) oraz Socjologii (I stopień 3 rok oraz II stopień 2 rok).

PŁATNE_STAŻE_AKTUAL