Pierwszy w Polsce kompleksowy program Business Services Executive Management

Udostępnij strone

06.11.2018

Nowoczesne usługi biznesowe to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki w Polsce i na świecie. Polska należy do czołówki państw, gdzie od prawie 20 lat świat biznesu inwestuje z wielkim sukcesem. Inwestorów przyciąga atrakcyjna lokalizacja, dobrze przygotowani pracownicy, pożądany poziom życia i intratne możliwości prowadzenia biznesu, wsparcie lokalnych władz, korzystne propozycje ulg i dotacji oraz dobrze ekonomicznie stojąca gospodarka.

Nadchodzi jednak czas, kiedy organizacje z sektora nowoczesnych usług stają się dojrzałymi modelami operacyjnymi, funkcjonującymi w innej niż dotychczas dynamice, z nowoczesnymi technologiami i wciąż zmieniającymi się oczekiwaniami klientów. Umiejętność zarządzania dojrzałymi centrami w tak zmieniających się warunkach wymaga innych, niż do tej pory, kompetencji.

Program studiów Business Services Executive Management zawiera kompleksowy zestaw zagadnień, które pozwolą menedżerom zarządzającym przygotować się do wyzwań przyszłości!

Głównym celem programu jest przekazanie zaawansowanej wiedzy oraz narzędzi potrzebnych do budowania i zarządzania centrum nowoczesnych usług biznesowych, zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym. Absolwenci kierunku wzmocnią swoje kwalifikacje, a w rezultacie – będą dobrze przygotowani do poprawienia efektywności i jakości zarządzania centrami usług biznesowych.

Jednym z atutów studiów jest innowacyjny charakter zajęć – są one prowadzone w formie warsztatów, analiz studiów przypadków i technik rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych w oparciu o najnowszą wiedzę teoretyczną i trendy w sektorze. Do współpracy zaprosiliśmy konsultantów specjalizujących się w doradztwie dla sektora nowoczesnych usług i praktyków biznesowych, co stanowi gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych zajęć” – powiedziała Violetta Małek, Partner Zarządzający Gekko AdvisoryNOW, kierownik kierunku.

Jest to pierwszy w Polsce, tak kompleksowy program studiów podyplomowych w języku angielskim, stanowiący kompletną odpowiedź na potrzeby edukacyjne rynku z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu.

Rekrutacja trwa! Sprawdź szczegóły!

 

 

Program studiów został objęty Honorowym Patronatem Fundacji Pro Progressio, która na co dzień prowadzi szereg inicjatyw i projektów rozwijających sektor BPO i SSC w Polsce oraz Europie.

 

 

Partnerzy studiów: