Nowy podwójny program studiów magisterskich: Collegium Civitas w Warszawie oraz Anglia Ruskin University w Cambridge

Udostępnij strone

16.04.2018

Collegium Civitas (CC) współpracuje z Uniwersytetem Anglia Ruskin w Cambridge (ARU), oferując prestiżowy program podwójnego dyplomu na trzech kierunkach: kryminologii, stosunkach międzynarodowych i w biznesie międzynarodowym. Program rozpoczyna się w październiku 2018 r. Rekrutacja rozpocznie się 30 kwietnia.

W ramach nowego programu studenci spędzą pierwszy rok w Collegium Civitas w Warszawie, a na drugim roku będą studiować w ARU w Cambridge. Studenci, którzy ukończą program studiów otrzymają dyplomy magisterskie z obu instytucji: z ARU (MA lub MSc) i oraz z CC.

Wśród wymogów rekrutacyjnych znajduje się m.in. wysoka średnia ocen i odpowiedni poziom języka angielskiego. Kandydatów zainteresowanych aplikacją zachęcamy do zapoznania się z warunkami na stronie: http://civitas.edu.pl/en  

Anglia Ruskin University, z siedzibą w Cambridge, to innowacyjny globalny uniwersytet ze społecznością studentów ze 185 krajów. Został wymieniony jako jedna z 350 najlepszych instytucji na świecie w rankingu World University 2018 roku w Times Higher Education. Collegium Civitas plasuje się wysoko w krajowych rankingach uczelni w Polsce. Dzięki renomowanej kadrze wykładowców, studentom z ponad 60 krajów, licznym projektom badawczym i szerokiej gamie studiów w języku angielskim, Collegium Civitas jest liderem w dziedzinie internacjonalizacji uczelni w Polsce. Collegium Civitas znajduje się w samym sercu Warszawy – w Pałacu Kultury i Nauki.