Nowości w ofercie studiów podyplomowych w Collegium Civitas

Udostępnij strone

25.01.2019

Planujesz dalszy rozwój zawodowy, a może myślisz o całkowitej zmianie ścieżki kariery lub dopiero teraz masz czas, żeby pogłębić wiedzę z dziedziny, która od zawsze była twoją pasją? Motywacje towarzyszące decyzji o wyborze studiów podyplomowych są tak różne jak potrzeby słuchaczy. Collegium Civitas odpowiada na nie bogatą ofertą interdyscyplinarnych studiów, kursów i szkoleń. Sprawdź nowości w tegorocznej rekrutacji zimowej.

 

Studia podyplomowe w Collegium Civitas to ponad 30 programów z 6 obszarów tematycznych: Nowe media i dziennikarstwo, Stosunki międzynarodowe i dyplomacja, Zarządzanie i marketing, Socjologia, kultura i sztuka, Bezpieczeństwo i analiza informacji, Psychologia i coaching. Oferta jest co roku aktualizowana w oparciu o zmieniające się potrzeby pracodawców i zmiany na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe. – Nasze studia mają swój unikatowy, interdyscyplinarny profil. Podejmujemy tematy, które dopiero pojawiają się w Polsce, i kształcimy liderów w tych obszarach. Przygotowujemy słuchaczy do wyzwań przyszłości – mówi prof. Stanisław Mocek, rektor Collegium Civitas.

 

Rekrutacja trwa!

 

W trwającej obecnie rekrutacji zimowej Collegium Civitas oferuje aż trzy nowości: Psychologia przywództwa, Zarządzanie prywatną placówką medyczną oraz Skuteczny Inspektor Danych Osobowych. Wychodząc naprzeciw rynkowemu zapotrzebowaniu, uczelnia wkrótce rozpocznie też nabór na prowadzone w całości online studia Executive MBA.

 

W ofercie Collegium Civitas znajdują się programy kształcące zarówno w zakresie twardych kompetencji, jak i studia filozoficzne czy psychologiczne, rozwijające umiejętności miękkie i zainteresowania słuchaczy. To propozycja skierowana nie tylko do osób planujących dalszy rozwój zawodowy, lecz także tych, którzy chcą realizować swoje pasje lub zupełnie zmienić ścieżkę kariery. – Nasze programy tworzymy dla osób, które chcą więcej, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i rozwoju osobistego. Zainteresowanie ofertą stale rośnie, a wielu słuchaczy zostaje z nami na kolejne studia – zaznacza Teresa Wierzbowska, pełnomocnik rektora ds. kształcenia ustawicznego w Collegium Civitas.

 

Uczelnia kładzie nacisk na praktyczny wymiar studiów – programy są przygotowywane we współpracy z cenionymi ekspertami z międzynarodowym doświadczeniem w biznesie, dyplomacji czy mediach, a zajęcia prowadzone są w formie m.in. warsztatów, dyskusji i sesji. Studenci cenią sobie także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów w środowisku branżowym, którą zapewnia szeroka sieć partnerów biznesowych i instytucjonalnych.

 

Poziom satysfakcji słuchaczy jest stale monitorowany, a potrzebne modyfikacje wprowadzane są na bieżąco. – Według przeprowadzonych badań ponad 90% słuchaczy jest zadowolonych z wyboru naszej uczelni, a blisko 95% poleca studia w Collegium Civitas – dodaje Teresa Wierzbowska.