Konferencja Global YouthSpeak Forum

Udostępnij strone

04.08.2016

Organizacja AIESEC (Association Internationale des Étudiants en Sciences Économiques et Commerciales) współpracująca ściśle z Collegium Civitas ma zaszczyt zaprosić na otwartą konferencję Global YouthSpeak Forum w dniach 16-17 sierpnia. Konferencja skierowana jest do studentów, a Collegium Civitas jest patronem tego wydarzenia.

Jest to niepowtarzalna okazja do zobaczenia Światowego Kongresu AIESEC oraz zawarcia nowych znajomości z całego świata.

W Radzie Honorowej z ramienia naszej uczelni zasiada prof. Jadwiga Koralewicz, prezydent Collegium Civitas. W skład rady wchodzą m.in.: były prezydent RP, były premier RP, prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, przedstawiciele świata nauki oraz organizacji pozarządowych i fundacji.

68 Międzynarodowy Kongres AIESEC w Polsce łączy młodzieżowych liderów z profesjonalistami. Uczestnicy będą mieli okazję rozmawiać o problemach globalnych. Dwudniowa konferencja pozwala delegatom wymienić pomysły. Przedsięwzięcie odbędzie się w Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej. To niepowtarzalna okazja, która da uczestnikom możliwość usłyszenia najlepszych światowych liderów poprzez różne wykłady plenarne i warsztaty.

 

Konferencja jest odpłatna. Koszt udziału wynosi 250 zł, w ramach tego organizatorzy zapewniają uczestnikom:

– transport w obie strony z Warszawy/do Warszawy
– nocleg w hotelu Congress&Spa
– pełne wyżywienie
– udział we wszystkich warsztatach

 

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz agenda dostępna na: http://internationalcongress.aiesec.org/global-youthspeak-forum/

YouthSpeach