Konferencja ekspercka NAFSA w Los Angeles

W dniach 27 maja – 2 czerwca 2017 r. Aleksandra Konopka, kierownik Działu Współpracy i Promocji Międzynarodowej uczestniczyła w targach i konferencji eksperckiej NAFSA w Los Angeles.

Inicjatywa ta gromadzi co roku ponad 10 tys. uczestników z całego świata, w  tym przedstawicieli władz uczelni, koordynatorów programów wymian międzynarodowych, specjalistów zajmujących się edukacją oraz wykładowców. Udział w targach miał na celu  promocję polskiego szkolnictwa wyższego, nawiązanie kontaktów i zawarcia umów z zagranicznymi uniwersytetami i międzynarodowymi organizacjami o profilu edukacyjnym, a także był okazją do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami zajmującymi się edukacją i wymianą akademicką.