Eksperci przyznali Collegium Civitas certyfikat „Studia z Przyszłością”!

Udostępnij strone

16.03.2016

Collegium Civitas jest uczelnią znaną z szerokiej współpracy z pracodawcami, innowacyjnego i praktycznego profilu kształcenia, międzynarodowego środowiska oraz dbałości o najwyższy poziom merytoryczny. Suma tych działań owocuje sukcesami zawodowymi absolwentów w Polsce i na świecie. Doceniła to Komisja Certyfikacyjna oceniająca aplikacje w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”. 16 marca br. Komisja Certyfikacyjna przyznała Collegium Civitas Certyfikaty i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”.

Komisja przyznała certyfikaty dla kierunku Socjologia specjalność „Komunikacja zintegrowana – reklama, public relations, branding”, jak również nagrodziła kierunek studiów podyplomowych „Manager CSR”. Oba kierunki należą do najlepiej ocenianych w Polsce ze względu na praktyczny i warsztatowy profil kształcenia oraz ich dopasowanie do potrzeb rynku pracy.

Certyfikaty zostają przyznane przez niezależnych ekspertów, którzy oceniają innowacyjność kierunków studiów prowadzonych przez uczelnie w całej Polsce. Istotą certyfikatu jest wyróżnienie kierunków, które są istotne dla gospodarki i zapewniają ich absolwentom dobry start w karierze.

Studia w Collegium Civitas są dostosowane do potrzeb rynku i oczekiwań otoczenia społeczno-gospodarczego Uczelni. Dlatego przekazujemy studentom aktualną, nowoczesną wiedzę, jak również kreujemy umiejętności i kompetencje społeczne poszukiwane przez pracodawców. W opinii Komisji prowadzone przez nas studia są zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi obowiązującymi w szkolnictwie wyższym.

Absolwenci Collegium Civitas są cenieni przez pracodawców, gdyż poziom ich kompetencji jest na najwyższym poziomie. Pracodawcy wskazują, że absolwenci Collegium Civitas – wykazują się gotowością podejmowania wyzwań, są wyposażeni w wiedzę, praktyczne umiejętności co docenia rynek pracy.

W Collegium Civitas stworzyliśmy warunki kształcenia w oparciu o nowatorskie, prorozwojowe i probiznesowe, nieszablonowe programy studiów. Dajemy dostęp do działania w programach i projektach wykraczających poza podstawy programowe studiów. Kładziemy nacisk na kompetencje i umiejętności praktyczne oraz mobilizujemy do świadomego planowania przyszłej kariery na wczesnym etapie edukacji.

Collegium Civitas zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów i absolwentów na trzecią edycję International Career Day, który odbędzie się 18 marca (najbliższy piątek) w godz. 11-17 na 12 piętrze PKIN. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc na warsztaty. Wszelkie informacje dostępne w Centrum Karier Collegium Civitas.

Collegium Civitas – więcej niż studia!

aktual Studia z Przyszłością