Dr David Kalisz laureatem Nagrody im. dr. Pawła Stępki

15.06.2015

Dr David Kalisz za rozprawę doktorską z dziedziny mediów elektronicznych „Strategie konkurencji. Przypadek rynku telewizyjnego w Polsce” został uhonorowany Nagrodą im. dr. Pawła Stępki. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystości, która odbyła się 8 czerwca na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Członkiem Kapituły przyznającej tegoroczną nagrodę był m.in. dr Juliusz Braun, prezes Zarządu TVP.

Pan David Kalisz jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Stopień doktora uzyskał w Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej za dysertację „Strategie konkurencji. Przypadek rynku telewizyjnego w Polsce” oraz liczne artykuły naukowe na temat strategii przedsiębiorstwa i rynku mediów. W TVP pracuje od 2011 r., gdzie przez ponad trzy lata odpowiadał za obrót licencjami VOD. Od końca 2014 r. jest pracownikiem Ośrodka Administracji w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, który odpowiada za sferę inwestycji związanych z nieruchomościami oraz procesy restrukturyzacyjne w tym obszarze.

Dr David Kalisz jest jednym z naszych wykładowców w Collegium Civitas. Będzie pełnił funkcję opiekuna specjalizacji na I stopniu International Business i II stopnia International Business and Negotiations.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji pod linkiem: http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,1921,nagrody-im-dr-pawla-stepki-wreczone.html

dr David Kalisz