Nie czekaj do października! W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia!

Udostępnij strone

22.01.2019

Zastanawiasz się, czy można zacząć studia zimą? A może źle wybrałeś i chcesz zmienić uczelnię? Nie musisz czekać z wymarzonymi studiami do października – zacznij już dziś! Na osoby, które zdecydują się na przeniesienie z innej uczelni czeka 20% zniżki!

Aktualnie prowadzimy rekrutację na wszystkich kierunkach studiów I i II stopnia. Do wyboru masz aż 60 nowoczesnych specjalności z sześciu obszarów tematycznych: dziennikarstwo i nowe media, zarządzanie i marketing, stosunki międzynarodowe i dyplomacja, socjologia, kultura i sztuka, psychologia i coaching oraz bezpieczeństwo i analiza informacji.

Możesz studiować po polsku, po polsku i angielsku (tryb mieszany) lub wyłącznie po angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, na studiach I i II stopnia lub podyplomowych.

Przeniesienie z bonusami

Nie musisz martwić się, że utknąłeś na studiach, które nie spełniają twoich oczekiwań – sprawdź ofertę Collegium Civitas i świadomie wybierz swoją ścieżkę rozwoju! Dla osób, które zdecydują się na zmianę uczelni i rozpoczęcie studiów w terminie do 5 lutego br., mamy specjalną ofertę – 20% zniżkę w opłatach na studia. Szczegóły znajdziecie na stronie: Zniżka dla zmieniających uczelnię i aplikujących do Collegium Civitas .

Odkryj magię studiowania!

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia docenione m.in. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia. Rezultat? Jak wynika z ministerialnych badań ELA 2018, nasi absolwenci z łatwością znajdują pracę w interesujących ich branżach.

Wybierając studia w Collegium Civitas masz pewność, że będziesz rozwijał się pod okiem doświadczonych ekspertów w zakresie nowoczesnych i unikatowych specjalności, pozwalających zbudować przewagę na rynku pracy.

W Collegium Civitas dajemy Ci również możliwość samodzielnego projektowania toku studiów, tak aby odpowiadał Twoim przyszłym potrzebom zawodowym i ambicjom. Znaczna część zajęć ma formułę warsztatów, na których przygotujesz własny biznesplan, prezentację, nauczysz się prowadzić negocjacje, przedstawiać hipotezy, przeprowadzać obliczenia i badania. Wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania, takie jak: artecoaching, gry strategiczne i debaty oksfordzkie.

Zimowa rekrutacja to doskonały moment, aby rozpocząć studia bez zbędnego czekania do października lub zmienić kierunek czy uczelnię. Sama procedura rekrutacyjna nie różni się niczym od rekrutacji wiosennej.

Kontakt:

Zapraszamy! Rekrutacja trwa! Aktualna oferta dostępna na stronie Wybierz studia

Dział Rekrutacji Collegium Civitas
Pałac Kultury i Nauki
12. piętro, pokój 1210
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl