Collegium Civitas patronem nowej książki dr. Sergiusza Trzeciaka

Udostępnij strone

13.05.2015

Wizerunek publiczny w Internecie. Kim jesteś w sieci?
Dr Sergiusz Trzeciak

Premiera: maj 2015

Nie ma Cię w sieci? Wielu powie: „Nie istniejesz!” Choćbyś był autorem najlepszych książek, ulubionym ekspertem programów telewizyjnych i radiowych, nie zaistniejesz w wirtualnym świecie, jeśli nie masz swojej strony WWW, nie prowadzisz bloga, nie korzystasz z mediów społecznościowych. Albo będzie jeszcze gorzej: zaistniejesz w sieci, nawet o tym nie wiedząc — jako bohater prześmiewczych memów.

Każdy może stworzyć stronę internetową czy bloga i kręcić filmy na YouTubie ze sobą w roli głównej. Pytanie tylko, czy to, co robisz, i sposób, w jaki to robisz, przemawia do internautów? Ta książka odpowie Ci na to pytanie, a także na wiele innych. Poprowadzi Cię krok po kroku do stworzenia wyjątkowej osobowości internetowej.

Z kolejnych rozdziałów dowiesz się, jak budować wizerunek w sieci. Ta wiedza przyda Ci się zarówno na początku kariery zawodowej, jak i w jej trakcie, kiedy już zdobędziesz status profesjonalisty. Książka skierowana jest do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

 

Dr Sergiusz Trzeciak — wykładowca personal brandingu w ramach programu Executive MBA i Executive DBA Polskiej Akademii Nauk oraz przedmiotu marka osobista lidera w Collegium Civitas. Doradza firmom, partiom politycznym i osobom publicznym w zakresie budowania marki osobistej, kształtowania wizerunku publicznego, public relations i public affairs. Jest konsultantem firmy Business Potential Discovery. Często występuje jako komentator w mediach krajowych i zagranicznych. Napisał dziewięć książek, m.in. Coaching marki osobistej, czyli kariera lidera.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.trzeciak.pl.książka_do-www